Skip to content
TV

Jaki film Muppet ogląda Jen w odcinku 7 She-Hulk?

29 de wrzesień de 2022
l intro 1664488542

Tatiana Maslany uśmiechnięta

Siódmy odcinek „She-Hulk: Attorney at Law” miał swoją premierę w Disney+ 29 września 2022 roku, w ciekawy sposób rozpoczynając ostatnią trzecią część sezonu. Po kilku randkach z Joshem Millerem (Trevor Salter), Jennifer Walters (Tatiana Maslany) czuje się w duchu. Mijają dni, a on nie zwraca jej SMS-ów, a ona nie może pojąć, co mogło pójść nie tak. Jednak po nieplanowanej podróży do rekolekcji Emila Blonsky’ego (Tim Roth) i rozmowie z kilkoma nieoczekiwanymi przyjaciółmi, robi duży krok w kierunku odejścia od pozornie niezainteresowanego Josha.

Mimo że nie planowałem odwiedzić Blonsky’ego, okazało się, że to najlepsza rzecz, jaka mogła się przytrafić Waltersowi. Wcześniej, gdy czekała na wiadomość od Josha, jej telefon przejął kontrolę nad jej życiem. Niezależnie od tego, czy była w pracy, odpoczywała w domu, czy prowadziła samochód, nie mogła odłożyć telefonu. Nawet Nikki Ramos (Ginger Gonzaga) musiała jej powiedzieć, żeby cofnęła czas na ekranie, co próbowała zrobić wiele razy. W jednym przypadku próbowała odwrócić uwagę, siadając na kanapie i oglądając film z muppetami, ale nawet wtedy nie mogła oderwać wzroku od ekranu, gdyby Josh odpisał jej SMS-a.

Dla tych, którzy są ciekawi filmu Muppet, który Jennifer Walters obejrzała w połowie w „She-Hulk: Attorney at Law”, oto który to jest.

The Great Muppet Caper w She-Hulk: Attorney at Law

Gdy cierpliwość Jennifer Walters wobec Josha wyczerpuje się w odcinku 7 „She-Hulk: Attorney at Law”, widzimy fragment filmu Muppet, który ogląda. Scena, o której mowa, pokazuje pannę Piggy (Frank Oz) w więzieniu, chodzącą tam iz powrotem, zanim użyje swojej siły, by rozerwać kraty celi. Ten moment pochodzi z klasyka z 1981 roku „The Great Muppet Caper”, w którym tytułowe kreacje Jima Hensona podróżują do Londynu w Anglii, gdzie trafiają do centrum napadu na klejnoty podczas śledztwa w sprawie kradzieży. Jest względnym ulubieńcem krytyków i publiczności, chociaż nie zarobił pieniędzy w kasie.

„The Great Muppet Caper” jest daleki od najsilniejszego i najbardziej zapadającego w pamięć kino mupetów, ale mimo to jest klasykiem. Poza tym zaangażowane postacie zawsze tworzą rozrywkowe filmy, dlatego Kermit the Frog (Matt Vogel), Fozzie Bear (Eric Jacobson) i reszta gangu pozostają uwielbiani i prawdopodobnie jest to powód, dla którego Walters zdecydował się obejrzeć jeden z ich nieszczęścia w odcinku 7. W rzeczywistości użytkownik Reddit u/saddadstheband jest takim fanem, że stworzyli serię filmów zorientowanych na Muppet w stylu Marvel Cinematic Universe. Od kontynuacji „Muppet Treasure Island” po solowy występ Zoot, z pewnością zawiera kilka kuszących hipotetycznych tytułów.

Jest mało prawdopodobne, że Muppety kiedykolwiek dostaną MCU, jeśli chodzi o ciągłe filmy i programy telewizyjne, ale przynajmniej jeden z ich filmów pojawił się w obszernej serii Marvela za pośrednictwem „She-Hulk: Attorney at Law”.

Czy ten post był pomocny?