Skip to content
TV

Dlaczego Ginger Gonzaga She-Hulk chce, aby Nikki trzymała się ze złoczyńcami z MCU

17 de sierpień de 2022
l intro 1660701138

Ginger Gonzaga uśmiecha się

Od 18 sierpnia 2022 r. fani Marvel Cinematic Universe zapoznają się z nowym dodatkiem do listy bohaterów serii: Jennifer Walters, lepiej znaną jako She-Hulk (Tatiana Maslany). Kuzyn samego Hulka, Bruce Banner (Mark Ruffalo), Walters spędzi swój program „She-Hulk: Attorney at Law”, próbując opanować nowo nabyte nadludzkie zdolności, jednocześnie wykonując swoje zwykłe obowiązki jako prawnik. Jak można sobie wyobrazić, zrównoważenie tych dwóch aspektów jej życia nie będzie łatwe, a na dobre lub na złe nie zrobi tego sama.

Oprócz Bruce’a, który chce jej pokazać, co to znaczy być hulk, życie Waltersa pełne jest innych ciekawych postaci. Jest jej kolega, metahuman, prawnik, Matt „Daredevil” Murdock (Charlie Cox), egoistyczny wpływowiec w mediach społecznościowych Titania (Jameela Jamil), a nawet filar MCU Emil Blonsky, lepiej znany jako Abomination (Tim Roth, który miał trochę problemów z powrotem do MCU). Walters spędzi też trochę czasu ze swoją dobrą przyjaciółką i współpracowniczką Nikki Ramos (Ginger Gonzaga): asystentką prawną, która zachęca ją, by obejmowała każdą stronę siebie – zwłaszcza jej umięśnioną, zieloną.

„She-Hulk: Attorney at Law” to debiut Ramosa w MCU, a Gonzaga już chce, aby robiła jeszcze więcej w serii. W szczególności chce, aby Ramos spędzał czas z kilkoma złoczyńcami. Dlatego.

Gonzaga uważa, że ​​Nikki Ramos może wykorzystać swoje umiejętności społeczne jako narzędzie

Zaledwie kilka dni przed premierą „She-Hulk: Attorney at Law” Ginger Gonzaga rozmawiała z Screen Rant o postaci Nikki Ramos, podkreślając jej niezrównane umiejętności społeczne. Według niej Ramos potrafi zaprzyjaźnić się z każdym, kogo zechce, nawet z tymi, którzy z tego czy innego powodu zostali napiętnowani jako złoczyńcy. „Czuję, że mogłaby spędzać czas ze złoczyńcami, zostać ich przyjaciółmi, a potem zdobyć od nich kilka sekretów – lub pomóc im w terapii i przekonać ich, że być może muszą przejść na właściwą stronę” – wyjaśniła, zachwalając Ramosa. ’ naturalny urok i sposób, w jaki może go wykorzystać jako narzędzie.

Będziemy musieli poczekać i zobaczyć, czy Gonzaga spełni swoje życzenie, podobnie jak będziemy musieli poczekać i sprawdzić, czy przepowiednia Marka Ruffalo również się spełni. W wywiadzie dla The Hollywood Reporter aktor Bruce Banner wygłosił odważne oświadczenie na temat przyszłości Jennifer Walters, a tym samym Tatiany Maslany w MCU. „Bez niej nie będzie kolejnych Avengersów” – powiedział żartobliwie, wywołując zdezorientowaną i nieco zdziwioną odpowiedź Maslany’ego. Czas pokaże, czy stanie się to rzeczywistością, w takim czy innym stopniu, w dół linii, ale z pewnością wielu fanów MCU nie sprzeciwiłoby się dołączeniu She-Hulk do szeregów Avengers.

„She-Hulk: Attorney at Law” będzie emitowany przez dziewięć odcinków w Disney+, więc w nadchodzących tygodniach spędzimy dużo czasu z Waltersem i Ramosem. Ciekawie będzie zobaczyć, gdzie kończą się dwie postacie po zakończeniu tej partii rat.

Czy ten post był pomocny?