Skip to content
TV

Intensywny trening fizyczny, który Megan Boone zrobiła dla czarnej listy

19 de grudzień de 2022
l intro 1670611069

Megan Boone uśmiecha się na imprezie

„Czarna lista” miała niesamowitą żywotność jak na współczesną serię thrillerów, obejmującą dziewięć sezonów, z premierą 10. sezonu w NBC 26 lutego 2023 r. (Zgodnie z terminem). Dużą częścią atrakcyjności serialu była dynamika między Raymondem „Red” Reddingtonem (James Spader) i Elizabeth Keen (Megan Boone), zwłaszcza tajemnica otaczająca ich wzajemne powiązania we wcześniejszych sezonach. Jednak zakończenie sezonu 8 sprawiło, że serial poszedł w innym kierunku, ponieważ postać Boone’a z „Czarnej listy” została szokująco zabita, po tym, jak aktorka i producenci wspólnie zdecydowali, że nadszedł jej czas, aby opuścić serial.

Jednak podczas jej pobytu w serialu Boone była istotnym elementem układanki i służyła jako główna postać dla fanów, którzy mogli doświadczyć serii. Jak się okazuje, gwiazda również bardzo poważnie potraktowała swoją pracę, na więcej niż jeden sposób. W rzeczywistości przeszła okres intensywnego treningu fizycznego przed rozpoczęciem programu i podczas jej trwania. Jako serial thriller z wieloma scenami akcji, nie jest zaskakujące, że aktor przygotowywał się fizycznie do roli, ale wydaje się, że Boone zrobiła wszystko, co w jej mocy.

Megan Boone wykorzystała wiele schematów ćwiczeń fizycznych dla The Blacklist

Podczas wywiadu dla Daily Actor w 2013 roku Megan Boone obszernie opowiedziała o swojej karierze, a także o roli głównej w „Czarnej liście”. Podczas wywiadu ujawniła, że ​​faktycznie przeszła dość intensywny trening fizyczny do roli Elizabeth Keen. Oczywiście, będąc fizycznie wymagającym serialem z więcej niż kilkoma dużymi scenami akcji, nie jest to do końca zaskakujące, ale Boone całkowicie kupił tę rolę.

„Często fizycznie biorę udział w serialu” — wyjaśnił Boone. „Robiłem kaomagma i trenowałem z ciężarami i jestem w najlepszej formie fizycznej w moim życiu, aby przygotować się do tego. To bardzo westalka i bardzo fizyczna rola”.

Nie jest jasne, czy Boone przestrzegała tego ścisłego reżimu przez wszystkie osiem sezonów w serialu, ale nie byłoby to zaskakujące, biorąc pod uwagę jej poziom zaangażowania. Oczywiście jest mało prawdopodobne, aby zrobiła to podczas swojej prawdziwej ciąży, co zostało odzwierciedlone w serialu z fabułą ciąży dla Keen (według Global News). Mimo to wydaje się jasne, że rola była dla niej wielką sprawą, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że podczas tego samego wywiadu z Daily Actor mówi o prawie rezygnacji z aktorstwa z powodu braku różnorodnych ról w Hollywood dla młodszych kobiet. Najwyraźniej „Czarna lista” okazała się dla niej odpowiednią rolą.

Czy ten post był pomocny?