Skip to content
TV

Inne postacie DC, których prawdopodobnie nie znałeś, zagrali w DB Woodside Lucyfera

12 de lipiec de 2022
l intro 1657595756

DB Woodside w Lucyferze

Działający przez sześć sezonów i emitowany w Fox przed przejściem na Netflix (przez Ostateczny termin), „Lucyfer” nadal ma silną rzeszę fanów po zakończeniu na dobre w 2021 roku. Serial zawsze był dobrze przyjmowany przez krytyków, zdobywając ogólny wynik 88 % na zgniłych pomidorach. Jednak, jak w przypadku każdego udanego serialu, z pewnością utalentowana obsada „Lucyfera” przyczyniła się w dużej mierze do tego, co czyni go tak zabawnym. Wraz z Lucifer Morningstar Toma Ellisa, inni doświadczeni aktorzy, tacy jak DB Woodside, odgrywają istotne role drugoplanowe. Amendial Woodside’a staje się jednym z najbardziej zaufanych sojuszników Lucyfera po tym, jak początkowo był silnym antagonistą w 1. sezonie. Wielu fanów serialu wyznało, że zakochali się w jego postaci nawet z czasem (przez Reddit).

Ma to sens, ponieważ Woodside ma dość życiorysu na swoim koncie w roli drugoplanowych i gościnnych występów w popularnej telewizji od późnych lat 90. (za pośrednictwem IMDb). Jego pierwszym osiągnięciem aktorskim jest dość duża rola drugoplanowa w „Morderstwie nr 1”, a później powtórzył tę rolę w „Morderstwie nr 1: Pamiętnik seryjnego mordercy”. Stamtąd grał drugoplanowe role w programach takich jak „CSI: Miami”, „Buffy the Vampire Slayer”, „24”, „Grey’s Anatomy”, „Parenthood” i „Garnitury”.

Jednak w 2021 roku, pod koniec „Lucyfera”, Woodside postanowił wejść do kabiny wokalnej, aby zagrać dwie postacie DC, o których prawdopodobnie nie wiedziałeś.

DB Woodside głosi Phantom Stranger i Marvin Fargo w Young Justice

Teraz w czwartym sezonie, po wznowieniu przez HBO Max ze względu na zapotrzebowanie fanów (poprzez Ostateczny termin), „Young Justice” zawiera obsadę świetnych aktorów głosowych, w tym Nolan North, Jesse McCartney, Phil LaMarr, a nawet Bruce Greenwood jako nikt inny Sam Batman. DB Woodside znajduje się teraz na tej liście, dołączając w sezonie 4, aby wyrazić głos postaciami DC Comics, takimi jak Phantom Stranger i Marvin Fargo. The Phantom Stranger to interesująca postać w uniwersum DC, nie mająca imienia i będąca rodzajem bytu, który jest zmuszony chodzić po świecie samotnie przez całą wieczność. Nieznajomy ma również magiczne zdolności, aw odcinku „Młoda Sprawiedliwość” asystuje Zatannie Zatarze (Lacey Chabert) i Doktorowi Losowi (Kevin Michael Richardson) w pokonaniu Władców Chaosu.

Z drugiej strony Marvin Fargo jest po prostu ochroniarzem w czwartym sezonie „Young Justice”, który pojawia się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie. Woodside użycza głosu postaci podczas 9. odcinka, zatytułowanego „Odnu!” Podczas tego nowe ucieleśnienie magii chaosu, Dziecko (Erika Ishii), tworzy potwora, który łączy ją ze śmiertelnym planem, ostatecznie wysyłając go na ochroniarza, a następnie rażąco rozcinając jego ciało. Chociaż wygląd tej postaci jest krótki, daje fanom wgląd w zło, które drzemie w Child przez resztę jej czasu, walcząc z Klarionem (Stephen Wolfe Smith) i resztą bohaterów.

Woodside jest obecnie w trakcie kręcenia nadchodzącego serialu telewizyjnego „The Night Agent”.

Czy ten post był pomocny?