Skip to content
TV

I tak po prostu: Kim Cattrall potwierdza, że ​​skończyła grać Samanthę

29 de czerwiec de 2023
l intro 1688062895

Telewizja

Carrie i Samantha piją w samolocie

To prawdopodobnie nie jest zaskakujące, ale Kim Cattrall absolutnie potwierdziła, że ​​po swoim epizodzie jako Samantha Jones w drugim sezonie „And Just Like That” nie wróci ponownie.

W rozmowie z Hodą Kotbem i Jenną Bush Hager w Today, Cattrall powiedziała, że ​​skończyła wznowienie „Seksu w wielkim mieście” po tym bardzo oczekiwanym występie. „To jest tak daleko, jak mam zamiar iść” – powiedziała do gospodarza. Jednak dodała, że ​​zawsze będzie trzymać Samanthę Jones blisko i drogo jej sercu: „Nie sądzę, żebym kiedykolwiek pożegnała się z Samanthą. Jest jak wiele innych postaci, nad którymi pracowałam lat. Bardzo przywiązuję się emocjonalnie i opiekuję się moimi postaciami. Dała mi tak wiele i jestem jej bardzo wdzięczny ”.

Cattrall również odniósł zwycięstwo dzięki Patricii Field, oryginalnej stylistce „Seksu w wielkim mieście”, która wróciła, aby znaleźć swój strój do epizodu. „Jedną z rzeczy, których zawsze chciałem, było to, aby Pat Field mnie stylizował” – powiedział Cattrall. „Powiedziałem:” Wracam ”. Powiedziała: „Ludzie będą tacy szczęśliwi! Uszczęśliwiać ludzi. Jesteś zabawny!’” Najwyraźniej duet „dostał świetny, cholerny strój” od Bergdorfa Goodmana, a Cattrall poczuł znajomy spokój: „Czułem się, jakbym cofnął się w czasie i spędził cudowne popołudnie” — mówi Cattrall. A potem wspaniałe martini!”

Pat Field był ogromną częścią układanki Samanthy

Cattrall z pewnością nie wstydził się powiedzieć, że Pat Field w dużej mierze przyczynił się do tego, że zgodziła się wrócić nawet w małym epizodzie w „And Just Like That”. Warto zauważyć, że Field to robi nie stylizuj serię; obecnie pracuje z Cattrallem nad serialem Netflix „Glamorous” i oryginalnym showrunnerem serialu „Seks w wielkim mieście”, Darrenem Starrem, nad serialem „Emily in Paris” tego samego streamera. Jak Cattrall powiedział paniom z „The View”, kiedy dzwoniło HBO, nalegała na Fielda.

„To bardzo interesujące otrzymać telefon od szefa HBO z pytaniem, co możemy zrobić? A ja powiedziałem: Hmm. Pozwól mi być kreatywnym” — ujawnił Cattrall. „Jedną z tych rzeczy było odzyskanie Pata Fielda, ponieważ pomyślałem, że jeśli mam wrócić, muszę wrócić w tym stylu Samanthy, muszę to popchnąć. I zrobiliśmy to”.

Showrunner „And Just Like That”, Michael Patrick King, najwyraźniej nadawał na tych samych falach, jeśli chodzi o kultowy styl Samanthy. W wywiadzie dla The Hollywood Reporter powiedział: „Wiem, że Kim powiedziała, że ​​powiesiła szafę Samanthy, a potem za kulisami wydarzyła się magia, ponieważ nagle pojawiła się taka możliwość. I ja myślę, nie wiem, coś o 25. rocznicy, fani zawsze prosili o Samanthę i coś się stało, że nagle pomyślałem: „Cóż, może jeśli jest taka możliwość, mogę wymyślić małą piękną mała uczta. I tak się stało.

Cameo Kim Cattrall pierwotnie miało być niespodzianką

Cztery tropy Seksu w wielkim mieście

Kamea Cattrall, nakręcona w największej tajemnicy, początkowo miała być zabawną niespodzianką dla długoletnich fanów serialu… sieci. Sama Cattrall ostatecznie odniosła się do tego kilka dni po ujawnieniu tajemnicy 1 czerwca, publikując zrzut ekranu raportu na Instagramie, dodając komentarz mówiący po prostu „Szczęśliwa duma”.

Obecnie powszechnie wiadomo, że Cattrall, która nie jest w dobrych stosunkach ze swoimi byłymi współpracownikami – zwłaszcza Sarah Jessicą Parker – nakręciła epizod bez interakcji z Parkerem, Kingiem, Kristin Davis czy Cynthią Nixon. Mimo to jej dawni ekranowi BFF byli podekscytowani epizodem w niedawnym wywiadzie dla The Hollywood Reporter. „Kiedy po raz pierwszy zaczęliśmy rozmawiać o tym pomyśle, był to po prostu odpowiedni moment w historii i był to naprawdę ukłon w stronę 25 lat” – powiedział Parker. „To naprawdę sentymentalny, zabawny, słodki moment, który idealnie pasuje do konkretnego wydarzenia z życia Carrie. Jest taki znajomy. Więc myślę, że to naprawdę miłe”.

Nixon i Davis byli zadowoleni z występu, ale żałowali, że nadal nie był to zwrot akcji dla fanów. „Mam tylko nadzieję, że ludzie nie będą rozczarowani” – powiedział Davis. „Chcę, aby fani byli szczęśliwi. Wszyscy chcemy, aby fani byli szczęśliwi. To było w naszych umysłach”. Nixon poparła swoją współgwiazdę: „To naprawdę miało być zabawną niespodzianką. To prawdziwy koszmar, że wyciekło, ponieważ myślę, że wiele z tego piękna polegało na tym, że ludzie nie wiedzieliby, że nadchodzi, a potem [clap] Samantha po prostu by się pojawiła”.

Jak wykorzystają Samanthę w And Just Like That Sezon 2?

Cztery tropy Seksu w wielkim mieście

Jak więc „And Just Like That” przywróci Samanthę po jej niezwykle rzucającej się w oczy nieobecności w sezonie 1? Po tym, jak Cattrall odmówił powrotu z wielu różnych powodów, odrodzenie wyjaśniło, że po tym, jak Carrie (Parker) nie potrzebowała już firmy PR Samanthy do swoich książek, Samantha zdecydowała, że ​​​​ich przyjaźń się skończyła i przeniosła całą swoją firmę do Londynu, aby zacząć od nowa. Jednak nieobecność Samanty jest ciężka; jako postać, która często umieszczała „seks” w „Seksie w wielkim mieście”, odrodzenie wydawało się nieco nudne bez niej, więc ulga, że ​​Cattrall w ogóle wraca.

Po tym, jak Carrie udaje się do Paryża, aby (nielegalnie) wrzucić prochy swojego zmarłego męża do Sekwany, wysyła SMS-a do Samanthy, zastanawiając się, czy mogą się spotkać, kiedy ona jest za granicą. Otrzymuje pozytywną odpowiedź, ale sezon pozostawia to na tym; nie wiemy zbyt wiele o występie Cattrall w drugim sezonie, ale wiemy, że to rozmowa telefoniczna, prawdopodobnie między Carrie i Samanthą.

„And Just Like That” emitowany jest w każdy czwartek na antenie Max, a jeśli naprawdę pragniesz więcej Samanthy, „Seks w wielkim mieście” jest tam transmitowany w całości.

Czy ten post był pomocny?