Skip to content

I tak po prostu… Sezon 2: Podobno Kim Cattrall powróci w roli Samanthy Cameo

31 de maj de 2023
l intro 1685573675

Wiadomości Wiadomości telewizyjne

Kim Cattrall uśmiecha się

Trzymajcie się swoich Manolo Blahników, ludzie — wygląda na to, że ziemia właśnie się poruszyła, a poniżej równika robi się mroźno. Samantha Jones (Kim Cattrall) powróci do zespołu w „And Just Like That…”

Według Variety ten cudowny powrót nie potrwa jednak całego sezonu. Wygląda na to, że Cattrall pojawi się na krótką scenę, która będzie zawierała dialog. Patricia Field, niezwykła projektantka kostiumów do „Seksu w wielkim mieście”, podobno ubrała Cattrall do roli.

Nie wiadomo, w którym odcinku pojawi się Samantha. Ale możliwość komunikacji między Samantą a jego przyjaciółmi została ponownie otwarta; podczas finału pierwszego sezonu „And Just Like That…” Samantha ponownie łączy się z najlepszą przyjaciółką Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker) za pośrednictwem wiadomości tekstowej po długiej ciszy. Ta cisza nastąpiła, gdy Sam przeprowadził się do Londynu po kłótni z Carrie.

Dla ciekawskich wygląda na to, że notoryczna przepaść między Cattrall a resztą obsady serialu – którą nazwała „toksyczną” w wywiadzie dla Piersa Morgana z ITV w 2017 roku – jeszcze się nie zagoiła ze względu na program. Ten spór najwyraźniej doprowadził do odrzucenia przez nią regularnej roli w „I tak po prostu…”, a także odrzucenia trzeciego filmu „Seks w wielkim mieście”. A podczas kręcenia swojej sceny 22 marca w Nowym Jorku Cattrall nie występowała u boku innych członków regularnej obsady serialu ani nie widziała Michaela Patricka Kinga, producenta wykonawczego serialu.

Gdzie była Samanta?

Co więc robiła Samantha Jones, podczas gdy Carrie i reszta gangu przeżywali dobre półtora roku poważnych zmian w życiu? Wygląda na to, że Samantha zajmuje się własnym życiem. Przed rozpoczęciem „And Just Like That…” fani dowiadują się, że przeprowadziła się do Londynu. Dowiadują się również, że w jej przyjaźni z Carrie i innymi narosło pewne napięcie po tym, jak Carrie rzuciła Samantę jako publicystka. Fabuła nie jest zbyt naciągana; w końcu Samantha i pozostali poruszają niebo i ziemię, aby zatrzymać Carrie w Nowym Jorku, kiedy rozważa wyjazd z miasta do Paryża. To, że porzuciła gang bez większego namysłu, łatwo wyjaśnia gniew jej przyjaciół.

W międzyczasie Kim Cattrall była zajęta własnymi projektami – grała starszą wersję Sophie (Hilary Duff) w „How I Met Your Father” Hulu. Streamowy hit właśnie zakończył swój drugi sezon. Cattrall pojawił się także w niedawno wydanym filmie Roberta De Niro „About My Father” i ponownie pojawił się w krótkotrwałym reboocie „Queer as Folk” Peacocka jako Brenda Beaumont. Wystąpi także w nadchodzącym filmie Nexflix „Glamorous”, który ukaże się w czerwcu.

Pomimo utrzymywania się złej krwi między nią a resztą obsady, fani zdecydowanie tęsknili za regularnym oglądaniem Samanthy w „And Just Like That…”. Miejmy nadzieję, że to spojrzenie na nią pomoże im się otrząsnąć.

Czy ten post był pomocny?