Skip to content
TV

Heartwaring Young Sheldon Moment Lance Barber wybiera jako swojego ulubionego

4 de październik de 2022
l intro 1664897949

Lance Barber uśmiecha się lekko

Zanim Lance Barber wcielił się w rolę George’a Coopera seniora w „Młodym Sheldonie”, wszedł do Sheldonverse w „Teorii wielkiego podrywu” jako były łobuz Leonarda, Jimmy Speckerman. „To było tylko przesłuchanie” – wyjaśnił Barber w wywiadzie dla Harper Creek High School w 2021 roku. „To było przesłuchanie do Chucka Lorre’a… I niech go błogosławi, używa ludzi, których lubi”. Chuck Lorre, współtwórca „Teorii wielkiego podrywu”, współtworzył „Młody Sheldon” i postanowił zignorować fakt, że Barber grał inną rolę w tej samej serii.

Według Barbera w wywiadzie dla australijskiego kanału 9, posiadanie „Young Sheldona” połączonego z „Teorią wielkiego podrywu” było zarówno błogosławieństwem, jak i przekleństwem na początku. „Czuliśmy ciężar na naszych barkach, by sprostać dziedzictwu, które zostało zbudowane już przez tak fantastycznie udany program” – wyjaśnił Barber. „Więc początkowo uważałem to za trudne, ale jednocześnie czułem przywilej bycia przywiązanym do programu takiego jak „Wielki Wybuch”. [Theory]”i wszystkie korzyści, które otrzymujesz, których nie ma większość programów w pierwszym sezonie”.

Jego ulubiony moment był w samolocie

„Moje ulubione sceny w „Young Sheldon” to czułe chwile, jak w samolocie z Sheldonem” – wyjaśnił Lance Barber w wywiadzie dla TBS w 2021 roku. „Myślę, że to jedne z moich ulubionych rzeczy do grania i oglądania w programie”.

Scena, o której mówi, to odcinek 3 sezonu „Pasadena”, w którym Sheldon (Iain Armitage) chce polecieć do Kalifornii, aby zobaczyć przemówienie Stephena Hawkinga w Caltech. Jednak po tym, jak steward zademonstruje bezpieczeństwo, Sheldon wpada w panikę i chowa się w łazience samolotu, w którym to momencie George Sr. musi go uspokoić. To wzruszająca chwila, w której George Sr. wykorzystuje miłość Sheldona do „Star Treka”, aby dodać mu odwagi, której potrzebuje, aby wrócić na swoje miejsce.

Fani wydają się zgadzać z Barberem, ponieważ wątek na subreddicie r/YoungSheldon o tym odcinku miał wielu użytkowników, którzy stali się bardzo emocjonalni. „Cóż, ta scena z Georgem i Sheldonem w łazience była naprawdę wzruszająca” – napisał u/Naebany. Inni chwalili wykorzystanie przez George’a zainteresowań Sheldona, aby go uspokoić. „George jest wspaniałym ojcem!! Za każdym razem mnie to zdumiewa. Ta gra Spocka/Kirka była A+”, napisał u/monsieurjules.

Czy ten post był pomocny?