Skip to content

Młody Sheldon Star Lance Barber ujawnia swoje największe wyzwanie na początku serii

28 de sierpień de 2022
l intro 1661566001

Lance Barber na imprezie dla Młodego Sheldona

George Cooper Sr. (Lance Barber) jest jedną z ulubionych postaci fanów w „Young Sheldon” od samego początku (przez Reddit). Kochający mąż i ojciec, George Sr., który widzimy w „Młodym Sheldonie”, jest zupełnie inny od porażki alkoholowej, o której mowa w nadrzędnym serialu „Teoria wielkiego podrywu”, a fani są za tym, chociaż znają końcową rozgrywkę postaci ( przynajmniej niejasno).

Chociaż „Młody Sheldon” stał się serialem dramatycznym, zawsze istnieje presja bycia następcą „Teorii wielkiego podrywu”, serialu, który zdobył 10 zasłużonych Emmy. Zrozumiałe, że ta presja jest czymś, z czego osoby zaangażowane w serial nie mogą się tak naprawdę otrząsnąć.

Jak już wiedzą fani „Teorii wielkiego podrywu”, postać George’a Coopera miała dość dużą ekspozycję w nadrzędnym serialu, chociaż pojawił się na ekranie tylko raz, w odcinku 12 sezonu „The VCR Illumination”. „Teoria wielkiego podrywu” już namalowała obraz George’a, poprzez odniesienia dokonane przez dorosłego Sheldona (Jim Parsons), jako leniwego alkoholika o wątpliwej moralności. Jednak „Młody Sheldon” przedstawia go jako kochającego ojca i oddanego męża, a bez wątpienia wyzwaniem jest podążanie trajektorią postaci, której końcowa gra jest tak drastycznie odmienna od jego obecnego stanu.

Lance Barber zbadał presję bycia związanym z serialem takim jak Young Sheldon

W wywiadzie dla australijskiego Channel 9 Lance Barber rzucił nieco światła na presję związaną z kontynuacją wielkiego serialu komediowego. „Początkowo miałem wyzwanie, by zadowolić publiczność „Wielkiego Wybuchu”” – powiedział, dodając, że istniała presja, aby sprostać dziedzictwu „Teorii Wielkiego Wybuchu” i nadal sprawić, by „Young Sheldon” odniósł sukces na własną korzyść. . W miarę, jak serial stopniowo zagłębia się w gatunek dramatu w swoich późniejszych sezonach, widać wyraźnie, że jego twórcy dość ambitnie zamierzają pozwolić mu wyrosnąć z cienia „Teorii wielkiego podrywu”. Jednak Barber dodał również, że to przywilej być związany z programem nadrzędnym.

Poza tą presją, granie postacią George’a Coopera wiąże się z własnymi wyzwaniami. Zapytany, jak ta rola różni się od zupełnie nowych, fryzjer szybko odpowiedział: „Chyba pod pewnymi względami brakuje wolności, ale [it’s] Zabawne wyzwanie do rozgryzienia”. Chociaż „Młody Sheldon” przedstawił George’a jako odpowiedzialnego i kochającego patriarchę, oczywiście widzowie otrzymali zupełnie inną wersję postaci w „Teorii wielkiego podrywu”.

Serial nie zamierza ślepo podążać za Teorią Wielkiego Wybuchu

George Cooper Sr. o Young Sheldon

Chociaż istnieje nieco mapa drogowa dla George’a Coopera, zarówno Lance Barber, jak i pisarze próbują na nowo wymyślić postać na różne sposoby w ramach podanych parametrów. W wywiadzie dla The Indian Express z 2019 r. powiedział: „Wiem, że George Cooper Sr. jest kimś, kto ma datę ważności i historię w serialu. Ale myślę, że mamy wiele historii do opowiedzenia, zanim dojdziemy do tego punktu . A jeśli dojdziemy do tego punktu, będzie to cudowna jazda”.

Co do scenarzystów, w wywiadzie dla TVLine jasno powiedzieli, że nie zamierzają pozostać wierni całej retrospekcji nadrzędnej serii. Dotyczy to również Georgie, która dorasta, aby mieć co najmniej dwie byłe żony, zgodnie z „Teorią wielkiego podrywu”. W wywiadzie współtwórca „Young Sheldon” Steven Molaro wyjaśnił, że istnieje pewna retrospekcja z nadrzędnej serii, którą zamierzają uhonorować, ale nie religijnie. „To znaczy, są pewne rzeczy, które będziemy honorować, ale musimy też zrobić to, co najlepsze dla tej serii. Jeśli ktoś wskazuje na coś, co nie pasuje idealnie do Wielki Wybuchcieszę się, że mogę o tym wspomnieć Twoje zdrowieFrasier był jedynakiem i wszystko się udało, gdy nagle pojawił się Niles.

Czy ten post był pomocny?