Skip to content
TV

Gwiazdy Białego Lotosu szczerze opowiadają o tych ekscytujących scenach z drugiego sezonu

1 de listopad de 2022
l intro 1667266561

Theo James uczestniczy w wydarzeniu

Jeśli jesteś aktorem obsadzonym w „Białym lotosie” HBO, z pewnością ryzykujesz, że zostaniesz poproszony o odsłonięcie skóry. Serial stworzony przez Mike’a White’a śledzi przeplatające się życia zamożnych par, cieszących się tygodniem beztroskiego życia w kurorcie. Premiera drugiego sezonu „Biały lotos” (zatytułowana „Pod sycylijskim słońcem”) wprowadziła nową grupę postaci do naśladowania, choć niektóre znajome twarze zachowały się z uznanego pierwszego sezonu, w tym Tanya (Jennifer Coolidge).

Niektóre z nowych postaci, które dołączą do serii, to Cameron (Theo James) i Harper (Aubrey Plaza). Harper jest żoną długoletniego przyjaciela Camerona, Ethana (Will Sharpe), ale superbogata charyzma Camerona nie przekonuje jej. W prawdziwym stylu „Biały Lotos”, relacja przybrała szalony obrót w premierze drugiego sezonu, kiedy Cameron w pewnym momencie zrzucił spodnie i założył pełny pokaz dla zszokowanego Harpera. Dalszą komplikacją tej sceny jest fakt, że Cameron jest również żoną Daphne (Meghann Fahy), co wydaje się być idyllicznym związkiem.

Obaj aktorzy są już pytani o zaskakujący moment nagości. Według Jamesa ten moment był początkowo znacznie bardziej obrazowy niż to, co widzowie widzieli podczas premiery, co oznacza duży skok w oglądalności w pierwszym sezonie serialu.

Aubrey Plaza mówi, że kręcenie sceny nagiej z Theo Jamesem było zabawne

Aubrey Plaza opisała nagą scenę jako fajną do kręcenia i powiedziała, że ​​nieme reakcja Harper tylko pogłębia tajemnicę tego, w jaki sposób jej związek z Cameronem zmieni się w 2. sezonie „The White Lotus”. „Ale jest tak wiele, w pewnym sensie, małych niuansów to sprawia, że ​​jest to takie zabawne, ponieważ po prostu naprawdę nie możesz powiedzieć w stylu: „Czy robi to celowo? Czy celowo stoi w jej linii oczu? A może po prostu tam jest? Dlaczego nie może odwrócić wzroku ?'” aktorka powiedziała o scenie do Decydera.

Theo James ujawnił, że scena była znacznie bardziej graficzna, dopóki Mike White nie zdecydował się na bardziej subtelne podejście. Ostatnia scena wykorzystuje lustro, aby pokazać część nagości Jamesa, celowo grając w dyskomfort związany z tym, co sugeruje czyn Camerona na temat jego intencji wobec Harpera i jego przyjaciela, Ethana.

„Co ciekawe, kiedy kręciliśmy to początkowo, było bardziej graficzne, a Mike spojrzał na to i powiedział: „Bleh, zdecydowanie za dużo”. Więc okazało się, że jest bardziej subtelny. Nie wiem, czy można to nazwać „subtelnym”. To było mniej ekstremalne niż pierwotnie przewidywano” – powiedział Decider.

Czy ten post był pomocny?