Skip to content
TV

Sezon 2 Białego Lotosu będzie najwyraźniej bardziej szokujący niż sezon 1 według gwiazdy Jona Griesa

22 de październik de 2022
l intro 1666409024

Jon Gries uśmiecha się

„The White Lotus” miał taki debiutancki sezon, o jakim marzą takie sieci jak HBO. Tylko za sześć odcinków serial komediowo-dramatowy Mike’a White’a zdobył 20 nominacji do nagrody Emmy, z których 10 zabrał do domu. Nie tylko krytycy zainwestowali w serię antologii; Publiczność pojawiła się tłumnie dla „The White Lotus”, dzięki czemu serial stał się hitem na obu głównych frontach (za pośrednictwem Parrot Analytics).

Serial opowiada o gościach i pracownikach, którzy mieszkają w fikcyjnej sieci ośrodków wakacyjnych White Lotus na całym świecie. Podczas gdy pierwszy sezon miał miejsce na Hawajach, w nadchodzącym drugim sezonie pojawią się nowe postacie z włoskiej serii, a niektóre postacie z pierwszego sezonu powrócą, w tym Jennifer Coolidge i Jon Gries. W związku z tym Gries zdecydowanie uważa, że ​​drugi sezon przebojowej serii antologii spełni wysokie oczekiwania z pierwszego sezonu.

Gries mówi, że na pewno będą niezapomniane chwile

Jon Gries miał wiele do powiedzenia na temat swojego powrotu do „The White Lotus” i tego, czego widzowie mogą się spodziewać po drugim sezonie komediodramatu HBO podczas premiery serialu (za pośrednictwem The Hollywood Reporter). Aktor powiedział, że nowy sezon „zaszokuje ludzi znacznie bardziej niż pierwszy, zwłaszcza dwa ostatnie odcinki… kilka twarzy zostanie zamrożonych w całkowitym szoku”.

Podczas gdy pierwszy sezon „The White Lotus” miał sporo niesamowitych momentów, wydaje się, że sezon 2 będzie więcej niż dorównywał tym szokującym, chociaż twórca Mike White uważa, że ​​humor ma nieco inną taktykę. „Nie wiem, czy to będzie tak skatologiczne jak [the first season]ale myślę, że w finale na pewno są momenty chłodniejsze od wody” – powiedział.

Mówiąc o motywach drugiego sezonu „The White Lotus”, Gries miał więcej do dodania. „Chodzi o niezdolność ludzi do prawidłowej komunikacji; jest bardzo subtelny i powolny – to jak długi spacer z kamykiem w bucie” – wyjaśnił. Cóż, jeśli nowy sezon popularnego serialu, w którym pojawiają się nowi gracze, tacy jak Michael Imperioli i Aubrey Plaza, może chociaż częściowo dorównać sukcesowi pierwszego sezonu, prawie na pewno będzie to wygrana dla HBO.

Czy ten post był pomocny?