Skip to content
TV

Grey’s Anatomy S19 Scena Króla Lwa daje fanom retrospekcje z muzycznych odcinków

24 de marzec de 2023
l intro 1679691691

Jessica Hall patrzy w górę

Nie bądźmy niesprawiedliwi, bezduszni ani nieżyczliwi. Mówmy zgodnie z prawdą, ale nigdy z zamiarem wyrządzenia krzywdy. Przyznajmy uczciwie, że 19 sezonów to dużo telewizji i dużo czasu, żeby nie tylko popełniać błędy, ale je powtarzać. Tym razem jednak powtarzając błąd z piosenką, która jest jakby trzecią najczęściej kojarzoną z Pumbą i Timonem.

Mówimy tu o podwójnym problemie. Część pierwsza: odcinek 19 sezonu „Grey’s Anatomy”, „Training Day”, w którym grupa oddanych lekarzy śpiewa „The Lion Sleeps Tonight” w pełnej harmonii, aby pomóc w narodzinach dziecka, ponieważ amerykańska służba zdrowia system czasem tak ma.

Część druga: To nie pierwszy raz, kiedy podejrzanie symetryczni medyczni nerdy ze świata „Chirurgów” nieoczekiwanie zaczęli śpiewać. To nie pierwszy raz, kiedy zdarza się to w okresie poprzedzającym dramatyczny poród. Wieloletni widzowie, którzy właśnie próbują przebrnąć przez ten program, pamiętają, że w sezonie 7 mieszkańcy serialu wykonali musical z szafy grającej w mózgu ofiary wypadku samochodowego. Jeśli to nie ma sensu, to tylko dlatego, że nie ma sensu, a historia jest nadal powszechnie uważana za jeden z najbardziej przesadzonych momentów w historii „Chirurgów”.

Podobieństwa nie umknęły uwadze fanów serialu, którzy komentowali w mediach społecznościowych. Lub, jak słusznie przewidział użytkownik Reddit, u/Petaline, „Wszyscy w tych komentarzach zamierzają chwycić swoje perły i zacząć ponownie przeżywać muzyczny ep”.

Grey’s Anatomy znów stało się muzyczne i fani to zauważyli

„Ok, przejdź przez mini odcinek muzyczny”, napisał Redditer u/FourDrunkMoms, co skłoniło u/streetsahead483 do odpowiedzi: „Te harmonie. Co się dzieje?” Być może ten użytkownik zapomniał, że lekarze nie mogą być dobrzy we wszystkim.

Tymczasem na Twitterze @mermelie przenikliwie zauważył, że „odcinek muzyczny wygląda tutaj inaczej”. Użytkownik @emmarinato przemawiał w imieniu nas wszystkich, mówiąc, że „nie spodziewali się zobaczyć Bailey (Chandra Wilson) i Cariny (Stefania Spampinato) w „The Lion Sleeps Tonight”, ale oto jesteśmy. Życie jest tym, co się dzieje, kiedy robisz inne plany, wiesz?

Oto dobra wiadomość: odcinek, o którym mowa, zakończył się na klifie, pozostawiając otwarte drzwi dla jeszcze większej liczby piosenek, które krótko pojawiły się w „Królu Lwie”, aby pojawić się w części drugiej. Może Meredith (Ellen Pompeo) wróci i zaśpiewa „I’ve Got A Lovely Bunch Of Coconuts”. Może postać grana przez Jeffreya Deana Morgana pojawia się w czyimś mózgu i wykonuje szczery cover „Can You Feel The Love Tonight”. Mów, co chcesz o „Chirurgach”, ale jest to program, który wie, jak sprawić, by publiczność wracała.

Czy ten post był pomocny?