Skip to content
TV

FUBAR Netflixa — wszystko, co musisz wiedzieć

20 de kwiecień de 2023
l intro 1681947642

Telewizja

Emma i Luke są zaintrygowani

Arnold Schwarzenegger był królem komedii akcji w latach 80. i 90. XX wieku. Od „Gliniarza w przedszkolu” po „Prawdziwe kłamstwa” udowodnił, że wyglądanie na twardziela i bycie zabawnym nie wykluczają się wzajemnie. Mógł udawać kujona, mógł być fajny i potrafił rozśmieszyć osobę, jednocześnie pozostawiając ją w obawie o swoje życie. Trudno zaprzeczyć, że Ahnuld zdecydowanie miał dotyk Midasa.

Wygląda na to, że mistrz wrócił do swojego żywiołu dzięki serialowi Netflix „FUBAR”, który opowiada o człowieku, który po latach pracy jako agent CIA próbuje ustatkować się na szczęśliwej emeryturze. Niestety, Luke (Schwarzenegger) zostaje wezwany z powrotem w teren, aby dokończyć ostatnią misję — uratować zaginionego agenta. Nie wie, że agentem, którego miał uratować, jest jego córka, Emma (Monica Barbaro). Para od lat okłamuje się na temat swoich zawodów, co prowadzi do chaosu, więzi rodzinnych i nowego rodzaju normalności dla nich obojga.

Serial ma mieć osiem odcinków pierwszego sezonu. Ale oto, co wiemy o tym, kiedy zadebiutuje, o czym będzie i kto zagra razem ze Schwarzeneggerem i Barbaro.

Kiedy premiera FUBAR Netflixa?

Zgodnie z niedawno wydanym zwiastunem serialu pierwszy odcinek „FUBAR” trafi na platformę Netflix 25 maja. Podobnie jak w przypadku oryginalnych programów, takich jak „Virgin River” i „That ’90s Show”, prawdopodobnie cały pierwszy sezon W tym samym czasie na streamera trafi „FUBAR”. Jak zwykle jest to północ czasu wschodniego w dniu dostawy. To sprawia, że ​​jego beztroski, pełen akcji program jest idealny na weekendowe transmisje strumieniowe z okazji Dnia Pamięci. Jeśli więc przy basenie jest zbyt chłodno lub zbyt gorąco na słońcu, wycofanie się z telefonem i programem może być idealnym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Każdy odcinek ma trwać 60 minut, zapewniając widzom osiem pełnych godzin rozrywki.

Oczywiście w prasie nie ma słowa o tym, czy w planach jest drugi sezon „FUBAR”, ale Netflix zdecydowanie daje im doskonałą okazję do przyciągnięcia wielu widzów. Obserwatorzy będą musieli poczekać, aby zobaczyć, czy uda się przyciągnąć publiczność.

O czym będzie FUBAR Netflixa?

Emma i Luke razem na polu

Arnold Schwarzenegger gra Luke’a Brunnera, wielokrotnie odznaczonego, bardzo śmiercionośnego agenta CIA, który właśnie przechodzi na emeryturę. Jego ironiczni koledzy cieszą się, że go pożegnali, a on planuje w końcu spędzić czas z rodziną — ale jego szef ma dla niego jeszcze jedną misję. Agent o kryptonimie „Panda” zaginął w terenie. Luke niechętnie wyrusza, by wydobyć Pandę z dżungli i odzyskać broń masowego rażenia po drodze. Okazuje się, że kobietą, którą musi uratować, jest jego córka, Emma Brunner (Monica Barbaro).

Luke i Emma są zmuszeni zmierzyć się z niewygodną prawdą o sobie i sobie nawzajem, ponieważ żadne z nich nie wiedziało, że drugie jest agentem CIA. W szczególności Luke jest zmuszony skonfrontować się z faktem, że jego córka jest twardą, palącą papierosy kobietą o własnym bystrym umyśle. Ucząc się od siebie nawzajem w terenie — i z pomocą przyjaciół, takich jak Roo Russell (Fortune Feimster) i Aldon Reece (Travis Van Winkle) — Luke i Emma zyskują dla siebie nowy szacunek i mogą być jedyną rzeczą stojącą między nimi Ameryka i totalna katastrofa.

Kto występuje w FUBAR Netflixa?

Aldon, Rue, Emma i Luke podczas pełnej napięcia jazdy

Oprócz Moniki Barbaro jako Emmy Brunner i Arnolda Schwarzeneggera jako Luke’a Brunnera, Milan Carter gra Barry’ego Putta, nerdowatego wieloletniego przyjaciela Luke’a z CIA. Fortune Feimster gra Ruth „Roo” Russell, koleżankę zarówno Emmy, jak i Luke’a, która podziwia tego drugiego. Aparna Brielle gra Tinę, poważnie myślącą przeszczepioną z NSSA. Andy Buckley gra chłopaka byłej żony Luke’a, miłej Donnie. Donnie wchodzi w konflikt z Lukiem, kiedy zdaje sobie sprawę, że Luke chce odzyskać swoją byłą. Travis Van Winkle gra przystojnego, dobrze umięśnionego Aldona Reece’a, sympatycznego oficera CIA. Barbara Eve Harris wciela się w postać upartej Dot, przełożonej Luke’a i Emmy oraz regionalnego dyrektora CIA. Adam Pally gra człowieka znanego tylko jako The Great Dane, który pracuje na czarnym rynku jako pośrednik i posiada zaskakujące umiejętności, które zadają kłam jego głupocie. Devon Bostick gra brata Emmy, Oscara, a Fabiana Udenio to Tally Brunner, była żona Luke’a i matka Emmy. Stephanie Sy gra Sandy Brunner, żonę Oscara, a Rachel Lynch to mała dziewczynka Romi, Sandy i Oscara.

Po przeciwnej stronie moralnego ogrodzenia Gabriel Luna gra Boro Polonia, człowieka, którego Luna opisała Da Man Magazine w kwietniu 2023 roku jako „niesamowicie charyzmatyczny biznesmen wykształcony w Oksfordzie i Wharton, który wykorzystuje te umiejętności w karierze w nielegalnym handlu bronią ”. Desmond Sivan gra młodszego Boro w retrospekcjach podczas dwóch odcinków. Christian Bako gra dr Karla Novaca w trzech odcinkach. Jay Baruchel gra Cartera, chłopaka Emmy, który nie ma pojęcia o prawdziwej naturze swojej ukochanej.

Wśród godnych uwagi gwiazd gościnnych serialu są Scott Thompson jako terapeuta rodzinny zajmujący się sportami marionetkowymi, dr Louis Pfeffer, Dustin Milligan i Tom Arnold, którzy mają pojawić się w obecnie nienazwanej roli.

Kto reżyseruje, pisze scenariusz, prowadzi show i produkuje FUBAR Netflixa?

Nick Santora uśmiecha się

Arnold Schwarzenegger będzie producentem wykonawczym filmu „FUBAR”, ale nie jest sam. Adam Higgs, Scott Sullivan i Holly Dale będą również współproducentami wykonawczymi serialu wraz z Davidem Ellisonem, Daną Goldberg i Billem Bostem ze Skydance Televison. Telewizja Skydance uczestniczyła w tworzeniu serialu dzięki pracy Ellisona, Goldberga i Bosta.

Nick Santora — twórca serialu — jest showrunnerem i kolejnym z jego EP-ek. „Chciałem, aby” Fubar ”był histeryczną komedią szpiegowską CIA połączoną z mrożącą krew w żyłach akcją! I to wszystko – i więcej” – oświadczył w komunikacie prasowym z lutego 2023 r. Phil Abraham — który wyreżyserował pierwszy odcinek serialu — był także producentem wykonawczym projektu.

I wygląda na to, że główna gwiazda serialu jest równie podekscytowana, że ​​może wejść w sam środek wydarzeń. „Gdziekolwiek pójdę, ludzie pytają mnie, kiedy mam zamiar zrobić kolejną dużą komedię akcji, taką jak Prawdziwe kłamstwa. Cóż, oto jest. Fubar skopie ci tyłek** i rozśmieszy – i to nie tylko przez dwie godziny. Dostajesz cały sezon” – obiecał Schwarzenegger w komunikacie prasowym Netflix z lutego 2023 roku.

Czy jest zwiastun FUBAR od Netflix?

Po wypuszczeniu krótkiego zwiastuna w lutym 2023 r., 19 kwietnia Netflix wypuścił pełny zwiastun „FUBAR”. Starannie pokazuje skłonność serialu do humoru i złośliwości, a także akcji. W każdej scenie, w której Luke kopie tyłek lub boksuje Emmę, pojawia się żart lub niezręczna chwila między ojcem a córką. Wiele humoru pochodzi z szoku Luke’a, gdy staje przed nowym obrazem swojej córki, którego wydaje się być całkowicie niezdolny do zrozumienia. Oczywiste jest, że będą mieli problemy z dogadaniem się, ale jasne jest również, że zdecydowanie mają duże szanse na osiągnięcie nowego porozumienia.

Ich przyjaciele wtrącają swoje trzy grosze; W szczególności Roo udaje się wykpić kilka dowcipów na temat problemów Emmy z Lukiem i potrzebą Emmy słoika z przekleństwami, kiedy przechodzi przez pełną przekleństw tyradę.

Wygląda na to, że serial ma łączyć wybuchową akcję z dużą ilością rodzinnej miłości i humoru. Dopiero okaże się, czy program osiągnie solidną równowagę, ale „FUBAR” wydaje się zdeterminowany, by spróbować. A za miesiąc widzowie przekonają się, czy wszystko się uda.

Czy ten post był pomocny?