Skip to content
TV

Fani Wiedźmina naciskają, aby Anya Chalotra dostała więcej hollywoodzkich ról

30 de październik de 2022
l intro 1667171486

Yennefer z Vengerbergu w różowej szmince

Fani „Wiedźmina” otrzymali niezbyt gwiezdną wiadomość, że Henry Cavill nie będzie już grał Geralta z Rivii w czwartym sezonie serialu na Netflix. Ale jego odejście uwypukliło również fakt, że jeden z jego kostiumów w dobrze wykonanym dramacie fantasy, Anya Chalotra, może być tragicznie niedoceniany przez Hollywood.

Można bezpiecznie założyć, że świat był dość zszokowany ogłoszeniem, że Cavill odchodzi z serialu. Chociaż ma to sens, biorąc pod uwagę, że aktor oficjalnie powrócił do DC Universe jako Człowiek ze Stali, Superman. Podczas gdy wielu prawdopodobnie przypisałoby ten przebojowy ruch jako powód jego odejścia, Forbes spekuluje, że można winić za to jakość serialu. Niezależnie od rozumowania, fani muszą przygotować się na sezon „Wiedźmin” bez Cavilla jako Geralta, a teraz, gdy odeszła największa gwiazda serialu, fani są bardzo zaniepokojeni aktorką, która znakomicie gra Yennefer z Vengerberg w serialu. Przez dwa sezony prawdopodobnie udowodniła, że ​​​​jest w stanie przedstawić na ekranie dominującą, kradnącą sceny siłę w wysokobudżetowym romansie, z powodzeniem u boku tak sprawdzonego talentu z listy A jak Cavill.

Choć wysiłki Chalotry zdają się schodzić na dalszy plan, wielu fanów „Wiedźmina” zauważyło brak zainteresowania utalentowanej aktorki, jeśli chodzi o możliwości w innych projektach. I szczerze mówiąc, kilku z nich ma już dość.

Fani Wiedźmina jasno dali do zrozumienia, że ​​mają dość Anyi Chalotry w swoim życiu i to szaleństwo musi się skończyć

Nie można zaprzeczyć, że ludzie zwracają uwagę na fakt, że Anya Chalotra nie jest wystarczająco zauważana. I nie wstydzą się wyrażać swoje opinie. Kilka postów na Świergot wyrazili nadzieję, że serial nie zostanie odwołany, zanim aktorka dostanie kolejną przyzwoitą rolę i tweety o tym, jak zasługuje na lepsze. Fani są z pewnością sfrustrowani, że nazwisko Chalotry nie znajduje się w składzie większej liczby znanych tytułów, zwłaszcza @Heronsdalesktóry napisał: „Nienawidzę tego, jak leniwi i dziwni są agenci Anyi Chalotra, jak ta kobieta od 2018 roku nie robiła niczego poza wiedźminem”. @Meltborne wyraził podobny sentyment, pisząc: „Będę musiał wziąć sprawy w swoje ręce i zarezerwować lot do Wielkiej Brytanii i zostać menedżerem Anyi Chalotry, jeśli nie zobaczę jej obsady w kolejnych projektach poza wiedźminem. być ZAREZERWOWANY wszędzie, zwłaszcza odkąd Henry odchodzi.”

Ale uwaga, jaką zwróciło wyjście Henry’ego Cavilla na tę sprawę, zwróciła uwagę na tę nieprzyjemną próbę. @falkring zwrócił uwagę, że „Wszyscy promują Anyę Chalotrę teraz w ten sposób wciąż możemy wygrywać”. @galadriyen Przypomniał światu, że fani mogą dać jej wsparcie i uznanie, na które słusznie zasługuje: „Mam nadzieję, że wszystkie wirusowe posty Yennefer zapewnią Anyi Chalotrze jej pierwszą aktorską pracę bez głosu od 2019 roku, ponieważ Netflix nigdy jej nie promował ani nie dawał jej impulsu w inny sposób”. Wielu prawdopodobnie zgodziłoby się, że frustracja fanów jest całkiem uzasadniona, zwłaszcza biorąc pod uwagę to, co Anya Chalrota osiągnęła w swojej karierze, w tym „Wiedźmin”.

Gwiazda Wiedźmina ma małą, ale imponującą listę zasług

Yennefer z Vengerbergu z krwią na twarzy

Chociaż nie była w branży od bardzo dawna, Anya Chalotra nie marnowała czasu na zaznaczanie swojej obecności w każdym projekcie, który podjęła. Zanim rozerwała go jako Yennefer z Vengerbergu w serialu Netflix „Wiedźmin”, Chalotra zdobywała kilka szczególnie wartościowych zasług w kilku całkiem znaczących rolach od samego początku (poprzez IMDb). W 2018 roku zarezerwowała wiodącą rolę Jennifer Ashman w brytyjskim serialu telewizyjnym „Wanderlust”. Zagrała także drugoplanową rolę w miniserialu „The ABC Murders”. I to nie tylko działania aktorskie, w których gwiazda „Wiedźmina” celowała od lat. Wyraziła głos głównej postaci Robina Loxleya w animowanym futurystycznym ujęciu Robin Hooda zatytułowanym „Sherwood”. Ponadto Chalotra wcieliła się w główną rolę Sabriny w podkaście BBC Sounds „The Cipher”. W lipcu 2020 r. Variety ujawniło, że zagra u boku Finna Wolfharda w serialu animowanym science-fiction „New-Gen”, a w październiku 2020 r. Deadline poinformował, że zagra głos Lucilii w anime Netflix „Army of the Dead: Lost Vegas”.

Nikt nie może usprawiedliwiać tego, że Chalotra nie ma wystarczającego doświadczenia jako główna dama, brakuje jej umiejętności, aby stać się nagłówkiem w dużych franczyzach lub jest kimś, kto nie może zapewnić potężnych występów, które sprawią, że fani będą wracać po więcej.

Anya Chalotra udowodniła, że ​​jest gotowa na więcej

Yennefer z Vengerbergu krzyczy w noc

Chociaż wszystkie te przedsięwzięcia są imponujące, jej wspaniały obrót w „Wiedźminie” wystarczy, aby potwierdzić jej status jako aktorki Hollywood dla takich jak dołączanie do Gwiezdnych wojen, Marvela, a nawet Henry’ego Cavilla po raz kolejny w uniwersum DC. Uznany przez krytyków dramat fantasy Netflixa (przez Rotten Tomatoes) prawdopodobnie przewyższył wszelkie oczekiwania, a wielu zgodzi się, że występ Chalroty ma wiele wspólnego z tym sukcesem. Według Business Insidera serial był jednym z największych programów w USA po debiucie i od tego czasu stał się jednym z najchętniej oglądanych seriali wszech czasów na Netflix (za pośrednictwem Business Insider). Pośród całego tego sukcesu, niektórzy docenili Anyę Chalotrę za jej wzorowe starania, zdobywając nagrodę IMDB Breakout STARmeter w 2019 r., a w 2020 r. Screen Daily uznał ją za jedną z gwiazd jutra.

Wydawałoby się, że jutro już nadeszło i minęło, a ona wciąż nie wylądowała w kolejnej wielkiej części. Mamy nadzieję, że zmiana warty Geralta i wynikające z niej wsparcie fanów pomoże Hollywood zobaczyć, że mogą przegapić jedną z kolejnych wielkich historii sukcesu w dziedzinie aktorstwa. Fascynujące będzie zobaczyć, co przyniesie przyszłość Yennefer z Vengerbergu w „Wiedźminie” bez Cavilla i, co ważniejsze, co czeka Anyę Chalotra po jej odejściu lub zakończeniu serialu Netflix.

Czy ten post był pomocny?