Skip to content
TV

Fani Ricka i Morty’ego docenili Spencera Grammera dzięki temu wideo BTS

26 de marzec de 2023
l intro 1679381176

Mówi Summer Smith

Oglądanie „Ricka i Morty’ego” może być łatwe i zapomnieć o ciężkiej pracy związanej z tworzeniem każdego odcinka przebojowego serialu komediowego science-fiction. A kiedy fanom przypomni się o wysiłku, jakiego wymaga obsada i ekipa serialu, może to stać się co najmniej otwierającym oczy odkryciem.

Tak było w przypadku Reddit, kiedy u / nialldude3 udostępnił klip aktorki głosowej Summer Smith, Spencer Grammer, wykonującej swoją postać podczas sesji nagrywania głosu w finale sezonu 3, „The Rickchurian Mortydate”. Oprócz kilku zabawnych momentów, takich jak Grammer wgryzająca się w Cheetos przed rozpoczęciem sesji, krótki klip daje widzom tylko przedsmak ogromnego wysiłku włożonego w wykonanie głosu. Aktorka nie tylko musi podążać za wskazówkami, które wyznaczył jej Justin Roiland, ale musi także wykonać kilka ujęć pełnych energii linii dialogowych.

Fani reagujący na wątek mają wielki szacunek dla pracy włożonej w aktorstwo głosowe. Użytkownicy tacy jak u/Carbine2017 podziwiają rozwój tego procesu i komentują: „Uwielbiam oglądać te filmy, na których aktorzy głosowi robią swoje”. W międzyczasie u / H4loR4ptor zwraca uwagę na żmudny charakter pracy Grammer, mówiąc: „Czuję, że aktorstwo głosowe jest o wiele trudniejsze, niż się wydaje”. Ale równie fascynujące dla innych, jak samo rzemiosło, jest utalentowana kobieta, która sprawia, że ​​wygląda to na łatwe.

Oglądanie Grammera w akcji jest oszałamiające dla fanów

Trudno sobie wyobrazić kogoś innego niż Spencer Grammer, który ożywiłby chaotycznego Summer Smith w „Rick and Morty”. Nikt prawdopodobnie nie zgodzi się bardziej niż fani, którzy widzieli aktorkę głosową w akcji w klipie opublikowanym na Reddit.

Spencer Grammer nagrywa dialog dla Summer od
rickandmorty

Redditor u/BrokeDancing przyznaje, że uważa ten proces za bardzo fajny, ale zauważa również obciążenie, jakie prawdopodobnie wywiera na głos Grammer. „Tak, jej głos jest bardzo przyjemny po takim dniu” — komentuje użytkownik. „Dużo emocji i głośności”. I cały ten wysiłek z pewnością się opłacił, a u / SGSMUFASA pochwalił nowszą pracę Grammer w serialu, mówiąc: „Ona naprawdę błyszczała w ciągu ostatnich kilku sezonów. Ona rządzi”.

Inni byli zdezorientowani tym procesem. Tacy użytkownicy, jak u/urbanlife78, komentują: „To takie dziwne widzieć prawdziwy głos Summer”. Redditor u / Roonerth bardziej szczegółowo wyjaśnił, dlaczego byli podobnie zepsuci. „Szczerze mówiąc, to takie dziwne słyszeć osobę z jej głosem” – mówią. „Jak w mojej głowie to głos Summer. Sam program jest wystarczająco wciągający, by przekonać mnie, że Summer jest” prawdziwa ”. A teraz ta druga osoba ma dokładnie ten sam głos”. Niezależnie od tego, czy fani świętowali, czy byli zdezorientowani klipem, nie można zaprzeczyć, że to, co Spencer Grammer wnosi do stołu jako Summer, nie może się równać.

Czy ten post był pomocny?