Skip to content
TV

Fani pokazu z lat 70. chcieliby zobaczyć więcej tego duetu na ekranie

1 de sierpień de 2022
l intro 1659391574

Jackie w programie z lat 70.

Recepta na udany serial telewizyjny nie jest absolutna, a twórcy muszą przedstawić swoje najlepsze pomysły, aby stać się hitem. Jednak chemia postaci jest niezbędna. Jest wiele programów z dużą obsadą główną, a każda osobowość wnosi własną, niepowtarzalną dynamikę. Chociaż nawet świetne postacie stają się mniej przyjemne, gdy nie pasują do innych osobowości na ekranie.

„That ’70s Show” przybił chemię postaci od samego początku i jest to część tego, co sprawiło, że serial stał się na tyle popularny, że po ośmiu sezonach na antenie „That ’70s Show” doczekał się własnej serii spin-off. W każdym odcinku dwóch lub więcej członków ekipy Point Place wdaje się w jakieś wybryki, a nawet dzieli się wzruszającą chwilą. W tym samym czasie wielu członków dzieliło się wieloma scenami, jak Eric Forman (Topher Grace) i Donna Pinciotti (Laura Prepon). Jednak jeden duet „That ’70s Show” nie miał tyle czasu na ekranie, co inni, nawet jeśli fani serialu chcieliby mieć.

Jackie i Red byli niespotykaną przyjaźnią, którą fani pokochali

Jackie Burkhart (Mila Kunis) i Red Forman (Kurtwood Smith) wygrali ankietę Reddit, w której pytano, który duet „That ’70s Show” powinien zdobyć więcej scen razem z 189 na 410 głosów. Niestety para rzadko pojawia się w scenach razem. Jednak w tych nielicznych, które dzielą, jak w odcinku 18 sezonu 1, „Dzień kariery”, w którym Red uczy Jackie, jak zmienić oponę, są mieszanką bezczelności i osobowości.

Jackie Burkhart jest znany w serialu jako szorstki, bezczelny i zepsuty. Dla porównania, Red Forman jest znany z tego, że jest twardym, tępym i niechętnym ojcem dla nastolatków, którzy spędzają czas w jego piwnicy. Para wydaje się być przeciwieństwami, ale obaj są siłą, z którą należy się liczyć i udowadniają w swoich scenach, że idealnie pasują. Publiczności tak bardzo podobają się ekranowy duet, że Reddit nie jest jedyną witryną, w której przeprowadzono ankietę, w której dwójka otrzymała setki głosów. A podobna ankieta na Twitterze ranking 15 najlepszych przyjaciół i duetów w „That ’70s Show” umieścił Jackie i Red na szóstym miejscu z 622 głosami.

Biorąc pod uwagę, że zarówno Kurtwood Smith, jak i Mila Kunis powracają do swoich ról (za pośrednictwem IMDb), więcej momentów z Jackie i Red może być czymś, czym fani „Tego programu z lat 70.” będą podekscytowani w „Tym programie z lat 90.”, nadchodzącej serii, która będzie podążaj za córką Erica i Donny, Leią Forman (Callie Haverda) w Point Place (za Collider). Chociaż Jackie i Red nie są jedyną parą, którą widzowie lubią oglądać razem w scenach, zasłużyli na więcej niż w oryginalnej serii.

Czy ten post był pomocny?