Skip to content
TV

Fani nazywają parodię innej dorosłej kreskówki South Park przerażająco trafną

21 de sierpień de 2022
l intro 1660880315

Eric Cartman w niebieskim kapeluszu

Od lat „South Park” bawi publiczność domową zabawnym podejściem do rzeczywistych wydarzeń i tematów. Podczas gdy niektórzy krytycy mogą uważać, że serial podupadł w epoce nowożytnej, większość fanów uważa, że ​​serial jest tak silny jak zawsze. Nagrodzony Emmy serial animowany kontynuuje produkcję sprytnych odcinków, które są tak celne, że niektórzy fani uważają, że jest to wręcz przerażające.

Charakterystyczny styl surowego humoru i ironii zapewnił „South Park” imponujące wyniki w Rotten Tomatoes. Chociaż dobrze sobie radził przez cały swój udany okres, nie każdy wpis będzie zwycięzcą, a niektóre odcinki są tak złe, że pisarze muszą za nie przepraszać lata później. Po ponad 20 sezonach i ponad 300 odcinkach, następujące rozrosły się tak bardzo, że za każdym razem, gdy serial popełnia błędy, fani zwykle to zauważają. Podczas gdy niektóre z ich wysiłków są z pewnością lepsze niż inne, nie można zaprzeczyć, że mają talent do robienia całkiem doskonałych parodii. To nie jest tak, że jest to nowa praktyka w świecie dojrzałej animacji, bo „Simpsonowie” i „Family Guy” wielokrotnie podejmowali takie rzeczy.

Ale sposób, w jaki robi to „South Park”, czasami wyróżnia się na tle konkurencji, a ich słynna reputacja nie powstrzymywania się daje im przewagę nad wszystkimi innymi w tym dziale. Spośród wszystkich ich szalenie zabawnych prób satyry, jeden naprawdę pamiętny moment był alarmująco autentyczny dla niektórych fanów.

Fani South Park uważają, że parodia Family Guy jest tak słuszna, że ​​aż przerażająca

Fani uważają, że dwuczęściowa impreza „South Park” „Cartoon Wars” w sezonie 10, która parodiowała „Family Guy”, była dziwnie trafna. Film z najważniejszymi fragmentami wpisu miał fanów, którzy wyrażali zgodę na imitację, a niektórzy użytkownicy wskazali, że jest to niesamowicie dokładne. Użytkownik YouTube, Heisenberg, napisał: „Sposób, w jaki przedstawiają faceta z rodziny jest przerażająco dokładny”. Inny użytkownik, Flitch, zgodził się, pisząc: „Family Guy wyśmiewał się z wielu kreskówek dla dorosłych, a South Park oszukał ich największą wadę. Tylko niektóre roboty potwierdziły trafność „South Park”, mówiąc: „Najzabawniejsze jest to, że wszyscy fani rodziny facetów obrażają się na całkowicie dokładny opis serialu”.

Parodia nie tylko wywołała poruszenie wśród fanów, ale także wywołała kontrowersje wśród twórców serialu. W wywiadzie (za pośrednictwem Comedies „R” Go na YouTube) Trey Parker i Matt Stone ujawnili, że nie są fanami „Family Guy”. Parker wyraźnie stwierdził: „Po prostu nie szanujemy tego, jeśli chodzi o pisanie”. Tymczasem twórca „Family Guy” Seth MacFarlane nie lubił ciosów w jego redakcję, ale przyznał, że parodia była zabawna. Rozmawiając z Howardem Sternem, MacFarlane powiedział: „Wiesz, że dwustronna rozmowa na nas była bardzo zabawna”. Chociaż nie podobały mu się ich opinie, MacFarlane’owi spodobała się ich dobrze wykonana parodia.

Ogólnie rzecz biorąc, wydaje się całkiem jasne, że twórcy „South Park” i niektórzy fani nie lubią „Family Guy”, ale podobał im się przerażająco precyzyjny portret, który był świadkiem w parodii.

Czy ten post był pomocny?