Skip to content
TV

Fani duetu bezwstydnych postaci chcieliby zobaczyć więcej

5 de październik de 2022
l intro 1664946615

Bezwstydna obsada pozuje

Po 11 burzliwych sezonach „Shameless” wyemitowano swoje ostatnie odcinki w 2021 roku. Dramat Showtime podążył za rodziną Gallagherów i zagrał Williama H. ​​Macy’ego jako patriarchę Franka Gallaghera, z silną obsadą drugoplanową, w tym Emmy Rossum jako jego najstarszą córką Fioną i Jeremy Allen White, Cameron Monaghan, Ethan Cutkosky, Emma Kenney i Christian Isaiah, którzy byli wśród aktorów grających inne jego dzieci.

Oczywiście, przy tak utalentowanej obsadzie i tak wielu szalonych fabułach, które mogły wciągnąć widzów, było wiele różnych relacji i dynamiki, w których widzowie zakochali się przez lata. Pomimo wszystkich wzlotów i upadków, ulubioną przez fanów parą byli bohaterowie Monaghan i Noela Fishera, Ian Gallagher i Mickey Milkovich. Oboje pobrali się w sezonie 10 po tym, jak obaj aktorzy odeszli z serialu na krótki czas. I chociaż wielu fanów doszło do porozumienia, że ​​jeszcze jedna para naprawdę prowadziła show od początku do końca, istnieje wyjątkowy duet, którego publiczność chciałaby zobaczyć jeszcze więcej.

Idealna dynamika między Mickey i Carl

Na cześć finału serii „Bez wstydu”, aktor Mickeya, Noel Fisher, zabrał się na Instagram, aby udostępnić zdjęcia każdemu członkowi obsady wraz ze specjalnym podpisem. „Twórca kłopotów ze złotym sercem. Carl jest hybrydą Milkovicha i Gallaghera, jeśli kiedykolwiek istniała. Częściowo naciągacz, a częściowo Robin Hood” – napisał aktor w podpisie, odnosząc się do postaci Carla Gallaghera granego przez Ethana Cutkosky’ego.

Udaje to doskonale uchwycić, dlaczego duet się wyróżniał: Carl miał tak wiele podobieństw do Mickeya, więc zobaczenie ich w akcji i uzyskanie większej liczby scen jako szwagra po ślubie z Ianem byłoby fantastyczne.

Zdjęcie wyróżniało się dla użytkownika Reddit u/Joey3611, który opublikował zdjęcie, wyrażając: „chciałbym, abyśmy mieli więcej tego duetu”. Nie minęło dużo czasu, zanim inni widzowie zaczęli komentować i zgadzać się. Kto nie chciałby więcej Fishera i Cutkosky’ego razem? Mickey i Carl byli szczerze niedocenianym duetem, jak twierdziło wielu fanów.

„Nie zdawałem sobie sprawy, dopóki o tym nie wspomniałeś, ale zdecydowanie tak. Mogła być fajna fabuła z ich współpracą lub coś w tym stylu” – odpowiedział u/mizzmadhatter. Inni użytkownicy, tacy jak u / amayagab, cytowali konkretne momenty, takie jak premiera sezonu 11, w której Carl dokonał pierwszego aresztowania jako początkujący policjant, a Mickey żartobliwie go przeklinał, podczas gdy wszyscy gratulowali mu dobrze wykonanej pracy.

Czy ten post był pomocny?