Skip to content
TV

Fani Czarnej Listy chcą powrotu Matiasa Solomona i zmierzenia się z Redem

27 de listopad de 2022
l intro 1669237058

Uśmiech Jamesa Spadera

„Czarna lista” była dość popularna w NBC, emitowana przez dziewięć sezonów, a dziesiąty ma się ukazać w późniejszym, niepewnym terminie (według NBC). Wcześniejsze sezony koncentrowały się na agentce FBI Elizabeth Keene (Megan Boone), która pracowała u boku przestępcy Raymonda „Red” Reddingtona (James Spader), aby powalić terrorystów i innych przestępców, z którymi pracował przez lata. Jednak Keene został zabity w finale sezonu 8, a dynamika serialu znacznie się zmieniła w sezonie 9.

W całej serii Red i Keene zmierzyli się z mnóstwem różnych nikczemnych postaci, które okazały się pasować do duetu. Jedną z takich postaci był Matias Solomon (Edi Gathegi), były agent CIA, który stał się jednym z najwybitniejszych członków tajemniczej grupy Cabal. Solomon pojawił się także w krótkotrwałej serii „Czarna lista: Odkupienie” jako główny bohater, ale nie pojawił się w głównej serii od końca sezonu 3. Jednak niektórzy fani serii chcieliby, aby powrócił raz więcej i zmierz się z Redem.

Fani Czarnej listy uważają, że Matias Solomon jest zbyt dobrym złoczyńcą, by nie powrócić

Na subreddicie r/TheBlacklist fani „Czarnej listy” dyskutowali, kto byłby dobrym wyborem, aby powrócić do serii, aby zmierzyć się z Redem i jego grupą zadaniową, i chociaż było wiele solidnych odpowiedzi, wydaje się jasne, że jest wciąż dużo miłości do Matiasa Solomona. u/i_bite_right był bardzo podekscytowany tą perspektywą, mówiąc: „Solomon jest idealnym złoczyńcą. Po prostu tak bardzo go nienawidzę, lol”. u/MrsC_1984 zgodził się, wierząc, że Solomon był „najlepszym typem złoczyńcy – nie bojącym się rzucić lojalności temu, kto zaoferował najwyższą cenę”.

Naprawdę nie było słowa o tym, kiedy i czy Solomon mógłby wrócić do „Czarnej listy”, ale tak naprawdę nigdy nie należy tego wykluczać. „Czarna lista: Odkupienie” zrobiło kilka interesujących rzeczy z tą postacią, a główny program mógłby z tego dość łatwo zbudować, szczególnie w świecie post-Elizabeth Keene. Może to być również doskonały moment na przywrócenie innych złych postaci z poprzednich sezonów i prawdziwa okazja, by rzucić Redowi godne wyzwanie. Tak czy inaczej, jasne jest, że niektórzy fani serialu chcą, aby Solomon powrócił w jakimś charakterze – i to raczej wcześniej niż później.

Czy ten post był pomocny?