Skip to content
TV

Fani czarnej listy zgadzają się, że to najlepsza postać … po Red

5 de lipiec de 2022
l intro 1656944950

„Czarna lista” to serial, który obraca się wokół postaci, która jest tak niesamowita, że ​​wydaje się, że nic nie może zrobić. Nadzwyczajny kryminalista i informator Raymond „Red” Reddington (James Spader) od dziewięciu sezonów knuje swoje przebiegłe i niezbyt przebiegłe intrygi w NBC i przetrwał najróżniejsze niebezpieczne scenariusze, sam zadając sporo szkód. Red doświadczył własnych strat – zwłaszcza śmierci Liz Keen (Megan Boone) pod koniec 8. sezonu „Czarnej listy” – ale rzadko można wątpić, że jest tak zdolną i wspaniałą postacią, jaka jest.

Z tego powodu wydaje się oczywiste, że żadna inna postać nie może liczyć na przysłowiową pochodnię przed Redem, gdy fani „Czarnej listy” zbierają się, by wymienić swoich ulubionych. Wygląda jednak na to, że niektórzy fani mają swoje własne zdanie na temat największej postaci w „Czarnej liście” po tej oczywistej… i może nie być tym, kogo można by się spodziewać.

Dembe stał się ulubieńcem fanów

Jasne, „Czarna lista” to zasadniczo „The Red Show”, ale to nie powstrzymało wielu fanów od pokochania innej postaci – takiej, która, jak to się dzieje, kręci się wokół Reda nawet bardziej niż przeciętna postać z „Czarnej listy”. Dembe Zuma (Hisham Tawfiq) to ochroniarz i prawa ręka Reda, który stoi przy swoim szefie na dobre i na złe… przynajmniej przez większość czasu. Dembe wielokrotnie udowodnił swoją wartość jako ochroniarz, ale w trakcie pokazu zademonstrował także wszelkiego rodzaju ukryte głębie. Najwyraźniej ta dobrze zaokrąglona postać jest również bardzo dobrze przyjmowana, biorąc pod uwagę miłość, jaką Dembe ma na Reddit.

„Bez względu na to, jak się sprawy kończą, jeśli jest jedna postać, która zasługuje na szczęśliwe zakończenie w tym programie, to zdecydowanie Dembe” – napisał u/jayt00212. „Jego historia była inspirująca”, stwierdził u/LlBlueDevil_7, odnosząc się do niezwykle tragicznego dzieciństwa Dembe i sposobu, w jaki Red pomógł mu wznieść się z jego okropnych początków do postaci dobrze wykształconej, wielojęzycznej i wysoce zdolnej osoby z ukrytymi głębiami do stracenia. Inni fani w wątku zgodzili się, że Dembe jest naprawdę świetny, a wielu wskazywało na szczególnie przyjemne i zabawne interakcje, jakie ma z Red w trakcie występu. Kolejny wątek Reddit wprost głosi, że Dembe jest jedną z najlepszych postaci drugoplanowych w historii, podczas gdy jeszcze inny uważa go za jedną z najlepszych postaci w każdym serialu.

Postać Dembe jest bardzo związana z Redem, a większość miłości wynika z interakcji między parą, więc prawdopodobnie byłoby przesadą nazywanie go najpopularniejszą postacią w serialu. Mimo to jasne jest, że fani oceniają go bardzo wysoko. Prawdopodobnie nie jest to specjalnie zranione faktem, że Tawfiq jest amerykańskim bohaterem w prawdziwym życiu, ponieważ jest byłym żołnierzem piechoty morskiej i strażakiem, który pracował w Ground Zero po 11 września. ataki. „On jest prawdziwym bohaterem i przyjacielem. Jestem pewien, że na ekranie i poza nim” – napisał u/pkgetz1088.

Czy ten post był pomocny?