Skip to content
TV

Fani chłopców właśnie dostali najlepsze wiadomości

28 de wrzesień de 2021
l intro 1632797398

„Chłopcy” Amazona to serial, w którym superbohaterowie opowiadają historię zarówno mroczną, jak i humorystyczną. Seria, oparta na komiksie o tym samym tytule, odpowiada na pytanie, co zrobiliby prawdziwi ludzie – z ich najciemniejszymi skłonnościami, ego i wszystkim – gdyby mieli nadludzkie zdolności, będąc wspomagani i zarządzani przez wszechmocny konglomerat Vought International . W serialu te czasami heroiczne, ale zwykle mniej niż heroiczne, niedoskonałe stworzenia poruszają się po sławie, fortunie i emocjonalnej traumie w sposób, który do tej pory zdobył sześć nominacji do nagrody Emmy.

Fani nie mogą się doczekać sezonu 3 i łatwo zrozumieć, dlaczego. Niestety, nie możemy jeszcze opowiedzieć o tej konkretnej dacie premiery, ale mamy inne fantastyczne wieści, które fani „The Boys” będą zachwyceni.

Jeśli nie masz dość tego spektakularnego serialu, jego dynamicznych postaci i przerażającego sposobu, w jaki Vought International kontroluje wszystko, będziesz zachwycony, gdy usłyszysz, co czeka franczyzę w przyszłości – i mamy na myśli „franczyzę”, ponieważ wygląda na to, że nadchodzi nowy program „The Boys”.

The Boys dostanie spin-off

The Hollywood Reporter ogłosił w poniedziałek, 27 września, że ​​w Amazon pracuje obecnie nad pokazem spin-off.

Nie ma jeszcze tytułu, ale wiemy dużo o tym, kto prowadzi serial, przyszłych członkach obsady i jego podstawowym założeniu: jeśli chodzi o to drugie, serial będzie opowiadał historię o uniwersytecie Vought tylko dla supes, z obsadą młodych studentów, którzy obiecują być tak samo naładowani hormonalnie, jak mają supermoce. Spin-off jest opisywany jako „po części program studencki, po części „Igrzyska śmierci”, co brzmi absolutnie szaleńczo. Wyobraź sobie, że „Van Wilder” stałby się programem telewizyjnym z superbohaterami i oceną TV-MA — to najprawdopodobniej to, co widzowie mają w zanadrzu.

Na czele projektu staną byli absolwenci „Agent Carter”, Tara Butters i Michele Fazekas, a producentami wykonawczymi będą Seth Rogan i showrunner serialu „The Boys”, Eric Kripke. Kripke już obiecał serial zupełnie inny niż „Chłopcy”, mówiąc, że „Podobnie jak 'Mork & Mindy’ wydzielony z 'Happy Days’ – co jest szalonym i prawdziwym faktem – nasz spinoff będzie istniał w filmie Vought. Wszechświat, a mimo to mają swój własny ton i styl”.

Sześć młodych gwiazd zostało już obsadzonych w roli nadludzkich studentów college’u na Vought University, w tym Aimee Carrero, Shane Paul McGhie, Jaz Sinclar, Maddie Phillips, Lizze Broadway i Reina Hardesy. W tej chwili nie jest jasne, jakie postacie zagrają.

Jeśli już jesteś podekscytowany, aby zobaczyć, jaki chaos mogą wywołać pozbawieni superuczniowie, nie jesteś sam. Niestety, chociaż serial gotuje się od ponad roku, wciąż jest w początkowej fazie produkcji. Fani mogą w międzyczasie wyciąć zęby w trzecim sezonie swojego programu nadrzędnego — to znaczy, gdy tylko Amazon poda nam datę premiery.

Czy ten post był pomocny?