Skip to content

Fani edukacji seksualnej właśnie dostali najlepsze wiadomości od Netflix

25 de wrzesień de 2021
l intro 1632595328

Wirtualne wydarzenie fanów Netflix Tudum opublikowało wiele wiadomości, w tym ogłoszenie, że fani serialu „Sex Education” umierają z niecierpliwością, aby usłyszeć. Brytyjski dramat dla nastolatków śledzi uczniów fikcyjnej szkoły średniej Moordale, ich rodziców i nauczycieli, którzy przechodzą przez wzloty i upadki dorastania w każdym wieku. Podczas gdy „Edukacja seksualna” to, ogólnie rzecz biorąc, program o dojrzewaniu, hit Netflixa skupia się na życiu seksualnym bohaterów, oferując szczere dyskusje na tematy związane ze zdrowiem seksualnym. W obsadzie „Edukacji seksualnej” znaleźli się Asa Butterfield, Gillian Anderson, Emma Mackey, Ncuti Gatwa, Connor Swindells, Aimee Lou Wood, Alistair Petrie i Kedar Williams-Stirling (za pośrednictwem IMDb).

Wydany we wrześniu trzeci sezon docenionej przez krytyków serii otrzymał pochwały za nieoceniające i radosne przedstawienie nastolatków eksplorujących swoją seksualność, ciała i związki przyjazne i romantyczne (poprzez Rotten Tomatoes). Ostatni sezon pozostawił widzom mnóstwo pytań bez odpowiedzi. W następstwie kuszącego finału trzeciego sezonu Netflix w końcu ujawnił, czy „edukacja seksualna” została odnowiona w sezonie 4.

Edukacja seksualna Netflixa powróci w czwartym sezonie

Podczas wirtualnego wydarzenia fanów Tudum gwiazdy „Sex Education” Ncuti Gatwa i Kedar Williams-Stirling potwierdzili, że serial Netflix powróci w sezonie 4. Aktorzy byli pod ręką, aby zaprezentować wideo (za pośrednictwem Świergot), który zawierał ujęcie szkoły średniej Moordale z chyronem informującym o odnowieniu. W ciągu godziny od wiadomości o odnowieniu sezonu 4 ogłoszenie na Twitterze miało prawie 12 000 polubień (w momencie publikacji przekroczyło 16 000 polubień). Nowy sezon powinien rozwiązać kilka palących obaw, które pozostały po finale 3. sezonu. Obawy te obejmują to, czy Maeve (Emma Mackey) wróci ze Stanów Zjednoczonych, jak Jean (Gillian Anderson) poradzi sobie z potencjalnie niepokojącymi wiadomościami o jej ojcu dziecka, a Eric (Gatwa) i Adam (Connor Swindells) zajmą się ich rozstaniem.

Ogłoszenie Netflixa skłoniło niektórych fanów do podzielenia się ekscytacją w komentarzach. Użytkownik Twittera @YOURLIVSLIKE wyraził podekscytowanie dalszymi działaniami Maeve i Otis, pisząc „YEAHHH MOTIS ENDGAME HERE WE COME”, podczas gdy @askszah zauważył: „Wreszcie tak szczęśliwy. [I] myślałem, że to już koniec, ale to świetna wiadomość”. Inny fan, @Cristian_stel, napisał: „Czy to dobry moment, aby to powiedzieć? @sylwester musi zostać nominowana do nagrody Emmy za swój występ tutaj?

Czy ten post był pomocny?