Skip to content
TV

Fani Chicago PD drapią się po głowach nad tym szczegółem rodziny Voight

19 de lipiec de 2022
l intro 1658209617

Jason Beghe strzałem w głowę

Sierżant Hank Voight (Jason Beghe) jako zdeterminowany, sprawiedliwy za wszelką cenę, kierujący elitarną jednostką wywiadowczą w „Chicago PD”, wnosi do swojego zespołu skomplikowaną historię krajową, długą karierę w walce z przestępczością i mnóstwo emocjonalnego bagażu. uznany przez krytykę portret postaci. Dorastając w Wietrznym Mieście, Voight idzie w ślady ojca byłego gliniarza, dołączając do sił. W rzeczywistości, analiza zestawu „Chicago PD” ujawnia, że ​​zdjęcie taty Hanka wciąż wisi na ścianie w gabinecie detektywa (według Chicago PD Wiki).

Chociaż istnieje niewiele dodatkowych szczegółów na temat życia domowego Voighta, gdy spełnia on swoje marzenie o zostaniu policjantem, a następnie detektywem, kilka istotnych faktów jest znanych. Na przykład małżeństwo Voight z Camille Voight (Angie Janu) skutkuje bliźniakami, z których jedno umiera tragicznie po urodzeniu. Ocalałym bliźniakiem jest Justin, przedstawiany jako niespokojny młody dorosły przez Josha Segurę, który umiera później z powodu zaangażowania w brutalny gang narkotykowy. Wczesna historia Voight obejmuje również przyjmowanie i służenie jako zastępczy ojciec nastoletniej Erin Lindsay (Sophia Bush), którą następnie mentoruje, gdy pracuje, aby dołączyć do siły. Inni znani członkowie rodziny Voight to żona Justina Olive ( Caroline Neff ) i wnuk urodzony Justin i Olive . Ale nawet z tymi i innymi wymownymi wpływami kształtującymi charakter i karierę Hanka, jest jeszcze jeden intrygujący rodzinny fakt dotyczący Voight, który zaskoczył Chi-Hardsa „Chicago PD”.

Fani zastanawiają się, czy ta kluczowa postać w życiu Voighta nadal istnieje… a może nawet żyje

Jedną centralną, ale w większości nieznaną postacią w życiu Hanka Voighta jest matka bohatera. Najwyraźniej wspominana tylko od czasu do czasu i pomijając długo trwający serial, mama Voight nigdy nie jest wymieniana po imieniu ani nie pojawia się w serialu, co przykuło uwagę wielu widzów.

Na subredditowej dyskusji na temat serialu „Czy matka Voight otrzymała wzmiankę lub przynajmniej jej obecny status? Czy nadal żyje?”, oryginalny plakat u/RayKVega napisał, że nawet źródła internetowe zajmujące się serialem wydają się zakłopotane. „Wiem, że jego tata dostał[s] chociaż wspomniałem, ale wiki nie wspomina o niej w żaden sposób”, zauważyli. Redditor u/PAACDA2 również czuje, że bardzo niewiele wiadomo o matce Voighta, mówiąc: „Jedyną rzeczą, którą pamiętam, jest to, że wspomniał o tym mimochodem jego matka nie bała się dać mu klapsa jako dziecko”. Użytkownik u/ingie05 słusznie zauważył jednak, że Voight powiedział swojej poufnej informatorce Annie Avalos (Carmela Zumbado), że cała jego rodzina nie żyje, co sam Jason Beghe stwierdził w wywiadzie dla SciFi Vision zamieszczonym na YouTube.

Gdy cała jego rodzina nie żyje, logiczne jest założenie, że matka Voighta już nie żyje – chociaż to oczywiście nie przeszkodzi postaci w ponownym pojawieniu się w serialu w retrospekcji lub innym elemencie historii rodzinnej stworzonym dla cierpliwy detektyw Voight.

Czy ten post był pomocny?