Skip to content
TV

Dziki Bill Deadliest Catch nawiązał wiele wspaniałych przyjaźni z ekipą Camera Crew

12 de listopad de 2022
l intro 1667808166

Dziki Bill zgrzyta zębami

Ze względu na niezwykle niebezpieczne warunki, z którymi aktorzy i załoga „Deadliest Catch” zmuszeni są zmagać się niemal codziennie, można śmiało powiedzieć, że większość kapitanów, których spotykamy w serialu, jest pod wpływem dużego stresu. Jakby ciągłe zagrożenie wichurami i wzburzonymi morzami już nie wystarczało, ci konkretni kapitanowie muszą również zmagać się z komplikacją, której większość innych ekip rybackich nawet nie bierze pod uwagę – ciągła obecność ekipy filmowej ich statek.

Posiadanie ekipy dokumentalnej, która konsekwentnie filmuje cię podczas tych niezwykle nerwowych dni, wywiera dodatkową presję na już i tak wysoko nastawionych kapitanach tych krabowych statków rybackich. Niektórzy z nich mieli trudności z przystosowaniem się do stałej całodobowej obserwacji na początku serialu. Weźmy pod uwagę kapitana Siga Hansena, który był tak paranoiczny na punkcie kamer na swoim statku na początku serialu, że wyrzucił kamerę za burtę.

Chociaż Hansen początkowo wykazywał skrajną niechęć do załogi kamery na swoim statku, nie wszyscy kapitanowie w „Deadliest Catch” byli tak niewiarygodni. Rzeczywiście, kapitan „Dziki” Bill Wichrowski naprawdę cieszył się obecnością ekipy filmowej i szybko się z nią zaprzyjaźnił.

Wichrowski mówi, że dzięki spędzaniu czasu z ekipą filmową poznał mnóstwo przyjaciół

W wywiadzie dla The AV Club z 2014 roku kapitan „Dziki” Bill Wichrowski wyjaśnił, że bardzo polubił ekipę kamerzystów pracującą na jego pokładzie F/V Summer Bay, mówiąc, że spędzał z nimi tak dużo czasu, że nie można było tego nie robić. zaprzyjaźnij się z większością ekipy filmowej.

„Po ostatnim sezonie naprawdę cieszyłem się, że ktoś tam jest. Powiedziałbym, że 85 procent chłopaków, których skończyłem, było kumplami” – zapewnił Wichrowski. „Facet, którego mieliśmy w zeszłym sezonie, próbował dostać się do Meksyku, abyśmy mogli łowić miecze i pozostawać w kontakcie przez cały czas”.

Wichrowski opisał, jak jego zdaniem trzeba było zaprzyjaźnić się z ekipą filmową, bo przez kilka miesięcy dzielili twoją przestrzeń na morzu, a ty spędzałeś z nimi więcej czasu niż z własną rodziną. W każdym razie jasne jest, że „Dziki” Bill Wichrowski miał o wiele bardziej pozytywne doświadczenia z ekipą filmową niż kiedykolwiek Sig Hansen, i interesujące jest to, że tak naprawdę szybko zaprzyjaźnił się z ekipą filmową za kulisami.

Czy ten post był pomocny?