Skip to content
TV

Deadliest Catch Star Wild Bill ujawnia jeden moment, w którym bał się o swoje życie

31 de lipiec de 2022
l intro 1659048134

Dziki Bill Wichrowski wygląda intensywnie

Od 2005 roku fani dostroili się do „Deadliest Catch”, aby uzyskać wgląd w jeden z najbardziej niebezpiecznych zawodów na świecie: rybołówstwo komercyjne. Popularna seria Discovery daje widzom intymny wgląd w życie na pokładzie statków krabowych, pokazując wszystko, od scenariuszy połowów pod wysokim ciśnieniem, przez codzienną konserwację, po gry, w które załoga gra podczas kręcenia.

Tak jak „Deadliest Catch” ukazuje ogólniki całej branży, to magnetyczne i bardzo specyficzne główne postacie przyciągają uwagę widzów. Ulubiony przez fanów kapitan Sig Hansen od dawna występuje w „Deadliest Catch”, istnieje od początku serialu, a fani wciąż opłakują śmierć kapitana Phila Harrisa, który zmarł w 2010 roku.

Kiedy kapitan „Wild” Bill Wichrowski dołączył do „Deadliest Catch” w sezonie 6, był pretensjonalny, stosując swoją twardą, ale sprawiedliwą filozofię, nawet jeśli oznaczało to zwolnienie majtków. Weterynarz marynarki wojennej, który został rybakiem, znosi wiele trudów w „Deadliest Catch” – nie można tego powiedzieć, patrząc na jego stoicką, stalową twarz. Oto jeden raz, kiedy Dziki Bill obawiał się o swoje życie.

Łódź Dzikiego Billa straciła moc podczas walki z wiatrami o sile huraganu

Na otwartych wodach Pacyfiku jesteś tak samo bezpieczny jak Twoja łódź. Okoliczności, które na lądzie wydają się zwyczajne, takie jak przerwa w dostawie prądu, to zupełnie inna sprawa na statku rybackim. Dodaj wiatry o sile huraganu, a cała gehenna może okazać się śmiertelna.

W wywiadzie dla Hollywood Soapbox „Dziki” Bill Wichrowski ujawnił: „Najbardziej przerażony w moim życiu był tranzyt łodzią do Seattle przy wietrze 85-90 węzłów z porywami do 120 węzłów”. Dla szczurów lądowych to około 138 mil na godzinę – lub prędkość wiatru huraganu kategorii 4. „Łódź przepłynęła schodząc tylną stroną fali, gdzie okna sterówki były zanurzone w wodzie”, powiedział Wild Bill. „Jeden główny silnik zgasł i straciliśmy generator, więc byliśmy bez zasilania, dopóki nie mogłem uruchomić innego generatora. Najbardziej przerażające 15 minut w moim życiu”.

To, że to doświadczenie wstrząsnęło doświadczonym żeglarzem, takim jak Dziki Bill, przemawia do bezlitosnych kaprysów życia na morzu. W „Deadliest Catch” kapitan spłynął z majtkiem, wyszedł za burtę do lodowatej wody i prawie się wywrócił. Mimo to Wild Bill utrzymuje, że zadaniem kapitana jest okazywanie opanowania przed załogą. „Ponieważ kiedy wszystko pójdzie nie tak, gdy łódź ma się zatonąć, wszyscy będą szukać odpowiedzi u kapitana…” – powiedział Larry’emu Kingowi. „I tak naprawdę nie możesz pokazać im strachu. Musisz na nich spojrzeć i po prostu zapytać:” Co wy tutaj robicie? Wracaj do pracy ”.

Czy ten post był pomocny?