Skip to content
TV

Drake Rodger z Winchesterów przyznaje, że nie widział wszystkich zjawisk nadprzyrodzonych

21 de październik de 2022
l intro 1666311448

Drake Rodger wygląda na spokojnego

Kiedy „Supernatural” wyemitował swój pilot jesienią 2005 roku, trudno było uwierzyć, że serial może trwać ponad 300 odcinków. Spektakl jest paranormalną epopeją na skalę „The X-Files”, ale ma swoje korzenie w fundamencie silnej więzi między łowcami demonów Samem i Deanem Winchesterem (Jared Padalecki i Jensen Ackles). Przez 15 sezonów obserwowaliśmy, jak Winchesterowie walczyli z siłami ciemności i zostali nagrodzeni ekscytującymi stworzeniami, duchami oraz ciężkimi dawkami śmiechu i romansu po drodze. Program był także rozległą i rozległą przygodą drogową, ponieważ bracia podróżowali po kraju w poszukiwaniu wszystkiego, co nie z tego świata.

Chociaż technicznie jest to prequel, może być korzystne obejrzenie niektórych odcinków „Supernatural” przed „The Winchesters”, aby zapoznać się z historią. Może to być również dobry pomysł, ponieważ w nowej serii pojawiają się przebłyski, które łączą Deana, który opowiada o serialu, z przeszłymi doświadczeniami jego rodziców z jego przyszłą współpracą z Samem (zgodnie z Cosmopolitan). Dla tych, którzy są nowicjuszami w serii lub chcą ją ponownie odwiedzić, z pewnością będzie to epicka impreza, a nawet Drake Rodger – który w prequelu gra ojca Sama i Deana, Johna Winchestera – przyznaje, że nie widział wszystkich „Nadprzyrodzony.”

Drake Rodger ma pewne luki w swojej historii oglądania Supernatural

W „Winchesterach” Drake Rodger ożywia młodego Johna Winchestera. W wywiadzie dla Variety, Rodger został zapytany, czy obejrzał oryginalną serię, zanim dostał rolę, i odpowiedział: „Zacząłem” Supernatural ”w okolicach sezonów 5, 6 i 7. Objadałem się wszystkim. I obejrzałem to wszystko ale ostatnie dwa sezony — wiem, jak to się kończy”. Aktor powiedział, że otrzymał błogosławieństwo Jensena Acklesa, aby pominąć kilka odcinków. „Ale kiedy zarezerwowaliśmy program, jedną z rzeczy, które powiedział Jensen, było to, że nie musisz oglądać 300 godzin” Supernatural ”- wyjaśnił Rodger. „Ale to jest dobre! Zapomniałem, a powtórnie to oglądasz, widzisz, jakie to jest dobre.”

Aktor nie jest osamotniony, próbując nadrobić zaległości w serialu. Na stronie subreddit programu fani mają do czynienia z podobnymi zmaganiami. Redditor u/williamheroe zapytał: „Czy istnieje sposób na oglądanie serialu bez oglądania każdego sezonu?” Chociaż w ciągu 15 sezonów jest wiele wyróżniających się odcinków, u / Davidcottontail słusznie odpowiedział: „Jaki jest sens pomijania odcinków. Po prostu nie spiesz się. Nie musisz objadać się wszystkimi 15 sezonami w ciągu miesiąca”. Chociaż program bardzo priorytetowo traktuje dochodzenie w formacie tygodnia, istnieją pewne zserializowane łuki fabularne, które u/zerocooltx wskazał, stwierdzając: „To nie jest anime z przyjacielem łuków wypełniających. To dość ciągła historia, inna niż potwór tygodnia odcinki”.

Czy ten post był pomocny?