Skip to content
TV

Dlaczego Zava z Teda Lasso wygląda tak znajomo

20 de kwiecień de 2023
l intro 1681942146

Telewizja

Zava stoi w biurze

W „Ted Lasso” żadna postać nie była tak dobra jak Zava (Maximillian Osinski). Wzorowany na innych legendarnych piłkarzach o podobnej błyskotliwości i ego, anonimowy gwiazdor olśniewał na boisku i doprowadził Richmond AFC blisko szczytu tabeli w Premier League, tylko po to, by odpaść w środku sezonu, gdy tylko drużyna zaczęła walczyć. W międzyczasie wprawia kolegów z drużyny w zakłopotanie połączeniem zachowania primadonny i zagadkowych żartów w szatni, wzburzył pióra kolegi z drużyny Jamiego Tartta (Phil Dunster), skłonił Thierry’ego Zoreaux (Moe Jeudy-Lamour) do zmiany nazwiska na Van Damme i poinformował Sama Obisanyę (Toheeb Jimoh), że kuchnia nigeryjska pewnego dnia będzie obfitować w awokado.

Pomijając tajemnicze ekscentryczne zachowanie, Zava odgrywa kluczową tematyczną rolę w 3. sezonie „Ted Lasso”. „Myślę, że został wprowadzony jako ta folia, aby pokazać zespołowi, że nie mogą polegać na jednej osobie” – powiedział Osinski Vulture. „Muszą współpracować”.

Jego decyzja o nagłym wycofaniu się z futbolu i nawet bez poinformowania o tym trenera Teda (Jason Sudeikis), wprawiła klucz w i tak już czkawkę Richmonda. Mamy wrażenie, że to nie ostatnia wiadomość, jaką słyszymy od Zavy, zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak mocno zadawał się z Rupertem Mannionem (Anthony Head), właścicielem zaprzysięgłego wroga Richmonda, West Ham United. Ale jest bardzo duża szansa, że ​​​​widziałeś już twarz Zavy, ponieważ Maximillianowi Osinskiemu udało się zbudować solidną karierę w ciągu ostatniej dekady.

Maximillian Osinski grał Agenta Davisa w Agents of SHIELD

Żyjąc tak jak w Kinowym Uniwersum Marvela, bohaterowie „Agentów SHIELD” byli świadkami i uczestniczyli we wszelkiego rodzaju zjawiskach, czy to z supermocami, istotami pozaziemskimi, czy po prostu starymi dziwactwami. I chociaż serial koncentruje się przede wszystkim na kluczowym zespole agentów, takim jak Phil Coulson (Clark Gregg), Daisy Johnson (Chloe Bennet) i Melinda May (Ming-Na Wen), SHIELD jest oczywiście znacznie większą organizacją, z innymi agentów przychodzących i przechodzących przez wydarzenia.

Jednym z takich agentów jest James Davis, grany przez Maximilliana Osinskiego. Davis po raz pierwszy pojawia się w sezonie 1, odcinku 9, pomagając Leo Fitzowi (Iain De Caestecker) i Jemmie Simmons (Elizabeth Henstridge) w badaniu tajemniczej firmy, która próbuje rozwijać podróże międzywymiarowe. Nie widziano go ponownie przez kilka sezonów, a później okazuje się, że opuścił SHIELD być w pobliżu.

Davis powraca w 4. sezonie „Agentów SHIELD” do organizacji o wiele ściślej powiązanej pod przywództwem Coulsona. W ciągu następnych kilku sezonów okazuje się zdolnym, lojalnym i pokornym agentem. Zostaje zabity w ostatnim sezonie po tym, jak został opętany przez złowrogą istotę Izel. W sumie Osiński wystąpił w 27 odcinkach „Agentów TARCZY”

Grał obserwatora Dereka Evansa w The Last Ship

Evans wygląda

Całym założeniem „Ostatniego statku” TNT jest to, że wirus zniszczył około 80 procent światowej populacji. Niezupełnie najbardziej podnoszący na duchu punkt wyjścia — szczególnie w świecie post-Covid — ale z drugiej strony bardzo niewiele apokaliptycznych seriali telewizyjnych można określić jako wesołe. Co więcej, oznacza to znacznie mniej twarzy, które można zgubić w znacznie mniejszym globalnym tłumie. Co więcej, serial skupiał się na załodze składającej się z zaledwie 218 osób na pokładzie pojedynczego statku Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych na morzu, USS Nathan James, teraz obarczonego zadaniem znalezienia lekarstwa.

Nawet wśród tej małej ekipy, obserwator Maximilliana Osińskiego, Derek Evans, nie był widziany więcej niż kilka razy i tylko w trzech odcinkach, ale z pewnością tam był. Zwykle widywano go tylko wtedy, gdy widział coś, co należało przekazać kapitanowi lub innemu dowódcy na mostku statku, a on był obserwatorem statku i tak dalej. Nie jest wybitnie wyróżnioną twarzą, ale jednak twarzą.

Co ciekawe, „Ostatni statek” był jednym z dwóch przypadków, w których Osiński pracował ze swoją obecną żoną, australijsko-nepalskim aktorem Dichenem Lachmanem, który pojawił się także w „Agentach SHIELD” jako Inhuman Jiaying. Wystąpiła w kilku odcinkach „The Last Ship” jako australijski pilot helikoptera Jesse, w tym w dwóch odcinkach, w których wystąpił Osinski.

Grał Dennisa w The Walking Dead: World Beyond

Dennis słuchający Hucka

Maximillian Osinski stał się również częścią szybko rozwijającego się uniwersum serialu AMC „The Walking Dead”. Pojawił się w drugim i ostatnim sezonie „The Walking Dead: World Beyond” w roli Dennisa Grahama, męża ulubienicy fanów Jennifer „Huck” Mallick (Annet Mahendru). Chociaż „World Beyond” głównie patrzy na post-apokalipsę zombie oczami nastoletnich postaci nazywanych Endlingami, Dennis jest dorosły. Jak większość dorosłych w tym ponurym i pełnym przemocy świecie, prześladuje go także przeszłość, pragnąca odkupienia.

„Zadałem sobie pytanie:” Dlaczego nie upadł na bok i nie stał się skorupą samego siebie? ”Osiński powiedział Pop Culturalist. „W przypadku postaci takiej jak Dennis chodzi o próbę odkrycia, co dana osoba robi lub jak funkcjonuje, radząc sobie z problemami z przeszłości”. Były żołnierz Obywatelskiej Republiki Wojskowej, pomimo autorytarnego charakteru CRM, jest przyzwoitym człowiekiem, który podczas służby w wojsku popełnił poważny błąd — taki, który kosztował życie. Silas (Hal Cumpston) nazywa go jednym z niewielu dobrych ludzi, którzy byli częścią CRM. On i Huck są coraz bardziej zaniepokojeni przemocą Republiki Obywatelskiej wobec całych miast niewinnych żyjących ludzi. Obaj nawet dołączają do Endlingów, aby powstrzymać planowany przez CRM atak gazowy na Portland. Po tym, jak Huck ginie w eksplozji, która niszczy gaz, śmiertelnie ranny Dennis przekonuje Silasa, by go zastrzelił, aby ten ostatni mógł uchodzić za bohatera Republiki Obywatelskiej i nadal ją osłabiać.

Czy ten post był pomocny?