Skip to content
TV

Teoria Teda Lasso sezon 3: Rebecca uratowała karierę Nate’a

31 de marzec de 2023
l intro 1680246103

Rebecca Welton ma na sobie szaro-czarny płaszcz

W trzecim sezonie „Ted Lasso” Nate „The Great” Shelley (Nick Mohammed) jest najpotężniejszy i najbardziej toksyczny. W premierowym odcinku sezonu Nate wykorzystuje swój autorytet jako nowy główny trener West Ham United, będąc niegrzecznym i poniżającym dla prawie wszystkich wokół niego z wyjątkiem swojego szefa, Ruperta Manniona (Anthony Head). Rupert jest oczywiście byłym mężem Rebeki Welton (Hannah Waddingham), właścicielki AFC Richmond i szefa byłego mentora i przełożonego Nate’a, Teda Lasso (Jason Sudeikis).

Podczas gdy sezon 3 „Ted Lasso” wydaje się już mocno skoncentrowany na dalszym budowaniu jednostronnej rywalizacji Nate’a i Teda, drugi odcinek sezonu daje Rebecce szansę zmierzenia się z Rupertem na swój własny sposób. W tym odcinku Rebecca rywalizuje z Rupertem, aby przekonać Zavę (Maximilian Osinski), legendarnego, ale aroganckiego piłkarza, do przejścia do AFC Richmond zamiast do West Ham United. Na szczęście dla niej Rebece się to udaje, a czyniąc to, znacznie zwiększa szanse AFC Richmond na pokonanie pewnego dnia klubu piłkarskiego jej byłego męża.

To powiedziawszy, jest kilku fanów „Teda Lasso”, którzy uważają, że Rebecca mogła nieświadomie pomóc Nate’owi, przekonując Zavę do dołączenia do AFC Richmond. Jak wyjaśnił u/randomnate w niedawnym poście na Reddit: „Nate jest niesamowicie niepewny siebie, a jedynym narzędziem w jego zestawie narzędzi do przezwyciężenia tego jest okrucieństwo wobec każdego, kto według niego nie jest wystarczająco groźny, aby stać się realnym celem. Wydaje się, że byłoby to 100 % skazany na katastrofalną porażkę, jeśli spróbuje tego na Zavie.

W sekcji komentarzy posta na Reddicie inni fani „Teda Lasso” szybko wyjaśnili, dlaczego zgadzają się z teorią innych widzów na temat Rebeki, Nate’a i Zavy.

Czy Nate byłby w stanie trenować Zavę?

Warto zaznaczyć, że fani „Teda Lasso” nie wiedzą w tej chwili, jak dobrze potoczy się pobyt Zavy w AFC Richmond. Jak jednak zauważa wspomniany wcześniej Redditor, egoistyczna osobowość Zavy nie tylko prawdopodobnie byłaby onieśmielająca dla Nate’a, ale prawdopodobnie również znacznie zepsułaby jego toksyczne metody kontrolowania swoich graczy. Z tego powodu, jak również z kilku innych, argumentuje u/randomnate: „Właściwie myślę, że Rebecca właśnie wyświadczyła Nate’owi ogromną przysługę, zmuszając Zavę do odrzucenia West Ham”.

W odpowiedzi u / queenmagdi napisał: „Zgadzam się, myślę też, że być może Nate nie prześladowałby Zavy tak, jak robi to z innymi graczami. Wiemy, że szanuje każdego, kogo uważa za większego / potężniejszego od niego, a Zava z pewnością ma przy sobie tę społeczną walutę”. W międzyczasie, w tym samym wątku na Reddit, u/Maverick_1882 powtórzył myśli innych fanów, pisząc: „Myślę, że Nate zszedłby na dalszy plan z Zavą w drużynie”.

Ze swojej strony, chociaż nie podał zbyt wielu szczegółów na temat przyszłości Zavy w serialu, aktor Maximilian Osinski otworzył się na temat tego, co spodobało mu się w tej postaci. W szczególności, podczas wywiadu dla Vanity Fair, Osinski powiedział, że był szczęśliwy, gdy odkrył, że Zava nie został napisany jako jednowymiarowa postać. „Byłem bardzo szczęśliwy, że to nie była tylko zarozumiała diva na jedną nutę” – przyznał Osiński. „Znakiem zapytania w nim jest to, że nie wiesz, czy zamierza cię pocałować, czy kopnąć cię w jaja”.

Biorąc pod uwagę ostatni komentarz Osińskiego, można śmiało powiedzieć, że dla Nate’a naprawdę szczęśliwym trafem było to, że Zava, potężny, ale naprawdę nieprzewidywalny piłkarz, trafił do AFC Richmond.

Czy ten post był pomocny?