Skip to content
TV

Dlaczego strzelanie do pieniędzy sprawiło, że Ursula Corbero płakała przez miesiąc

3 de grudzień de 2021
l intro 1638497172

Serial Netflixa „Money Heist”, którego ostatnie pięć odcinków ma wyemitować w tym miesiącu, cieszył się dużym uznaniem podczas jego trwania. Ogólnie rzecz biorąc, „Money Heist” zdobył jak dotąd 93% na Rotten Tomatoes. Program jest również wielkim hitem wśród widzów, a od czasu premiery w serwisie Netflix obejrzało go ponad 65 milionów subskrybentów Netflix na całym świecie (przez The Washington Post). Nie trzeba dodawać, że dla Netflix to wielka sprawa, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że język programu jest w całości po hiszpańsku.

Jednak jak w każdym serialu, który dobiega końca, obsada „Money Heist” prawdopodobnie odczuje emocjonalną reakcję na zakończenie pracy nad projektem, w który zainwestowali wiele lat. Gwiazda „Money Heist” Úrsula Corberó. która wciela się w Silene Oliveirę/Tokio, nie jest wyjątkiem. W rzeczywistości podczas niedawnego wydarzenia prasowego Corberó ujawnił, że kręcenie ostatnich części „Napadu na pieniądze” sprawiło, że płakała przez prawie miesiąc z rzędu.

Ursula Corbero była emocjonalna, gdy mogła opowiedzieć historię Tokio

Według TVLine Úrsula Corberó ujawniła dziennikarzom, że płakała przez trzy lub cztery tygodnie podczas i po zakończeniu kręcenia ostatnich odcinków „Money Heist”. „Doświadczyłam tak wielu emocji: nostalgii, smutku, złości” – powiedziała. „Kiedy kręciliśmy w Lizbonie, czułem się melancholijny, ponieważ w końcu opowiadaliśmy historię Tokio. Ale Tokio nauczyło mnie też, jak żyć pełniej, ponieważ ryzykowała życiem, by poczuć się żywym”.

Nie jest niczym niezwykłym, że aktorzy przywiązują się do swoich postaci i ról, które odgrywają, i wydaje się, że czas Corbero jako Tokio był szczególnie poruszający dla aktorki. Wyciągnięcie tak silnej lekcji z tej roli jest również świadectwem opowiadania historii oraz jego uznania i popularności ze strony krytyków i fanów podczas jego trwania.

Premiera ostatnich pięciu odcinków „Napadu na pieniądze” 3 grudnia 2021 r. na Netflix.

Czy ten post był pomocny?