Skip to content
TV

Dlaczego Chuck Connerów zaginął na ślubie Dana i Louise

25 de lipiec de 2022
l intro 1658191235

James Pickens Jr. pozuje na imprezie

Fani „The Conners” nieustannie szukają powiązań z oryginalną serią „Roseanne”. Sitcom spinoff został ogłoszony w 2018 roku po tym, jak prowadząca Lady Roseanne Barr została zwolniona z własnego programu, a jej postać została zabita w skandalu w mediach społecznościowych (za pośrednictwem The New York Times). Ale nieobecność Roseanne sprawiła, że ​​fani jeszcze bardziej tęsknią za postaciami z serialu OG, który wyemitowano w latach 80. i 90. XX wieku.

Kiedyś partner biznesowy patriarchy Dana Connera (John Goodman) i kumpel od pokera, Chuck Mitchell (James Pickens Jr.) regularnie pojawiał się i wychodził z siedziby Connerów, a on wrócił po spinoff „The Conners” na początku 30 lat później. W wywiadzie dla Pop Culture Weekly Pickens ujawnił, że „Roseanne” był pierwszym programem telewizyjnym, który zarezerwował, kiedy przeniósł się do Los Angeles po pracy jako aktor teatralny w Nowym Jorku. „Udało im się skłonić mnie do ponownego uruchomienia „The Conners” i to była świetna zabawa” – powiedział. „Bardzo fajnie było robić ten program”.

Chociaż pojawił się tylko kilka razy w spinoffie, postać Chucka była częścią kilku głównych wątków w „The Conners”. Nic więc dziwnego, że niektórzy fani uznali za dziwne, że postać nie pojawiła się na ślubie Dana z jego nową miłością Louise (Katey Sagal). Sam ślub był wystarczająco kiepski – tornado zmierzało do Lanford w środku zaślubin – więc Dan mógł naprawdę użyć najlepszego przyjaciela dla swojego drużby.

Więc dlaczego Chuck nie pojawił się na weselu swojego najlepszego przyjaciela? Okazuje się, że dyżur wzywa — na innym programie ABC.

Aktor, który gra Chucka Mitchella, pełni podwójną rolę w Grey’s Anatomy

Odcinek „The Conners” „Wesele Dana i Louise” został wyemitowany w październiku 2021 roku w czwartym sezonie serialu. I chociaż potężne tornado ostatecznie zniszczyło ceremonię, niektórzy fani byli bardziej zaniepokojeni listą gości i tym, jak wydawało się, że brakuje jej mocy gwiazd.

Producent wykonawczy Bruce Helford wyjaśnił, dlaczego Chucka i innych kluczowych postaci nie było w wielkim dniu Dana. W wywiadzie dla TV Line Helford wskazał na pełnoetatową rolę Pickensa w „Grey’s Anatomy”, gdzie grał „szefa” dr Richarda Webbera od początku serialu w 2005 roku, jako główny powód jego nieobecności. „James Pickens Jr., na przykład, ma naprawdę hardkorowy harmonogram w „Grey’s Anatomy” Helford wyjaśnił. „Byłoby wielu takich ludzi, ale nie byli dostępni. Mieliśmy też na uwadze, że nie chcemy tłoczyć się na scenie podczas COVID”.

Chociaż postać Chucka nie dostała żadnego ekranu w odcinku ślubnym, producenci nadrobili to później w sezonie, kiedy był często przedstawiany w odcinku „Błagana sytuacja, nieporozumienie i próba akademicka”. W odcinku, dom Chucka popada w korkociąg po tym, jak jego żona Anne-Marie doznaje udaru. W przejmującej scenie Dan zatrzymuje się w domu Chucka, a dwaj mężczyźni współczują z powodu utraty żony, a fani naprawdę mogli zobaczyć, jak więź najlepszych przyjaciół przetrwała próbę czasu.

Czy ten post był pomocny?