Skip to content
TV

Czy Luke Kleintank opuszcza FBI: International?

5 de styczeń de 2023
l intro 1672870834

Scott Forrester na telefonie

Chociaż „FBI: International” Dicka Wolfa (najnowszy spin-off jego niezwykle popularnej serii „FBI”) jest emitowany dopiero w drugim sezonie, wydaje się, że serial może już mieć do czynienia z poważnymi zmianami obsady — szczególnie w nawiązanie do głównego bohatera serialu, Scotta Forrestera (Luke Kleintank).

Fani serii wiedzą, że agent specjalny Forrester jest szefem International Fly Team FBI, płodnej jednostki agentów z siedzibą w Budapeszcie na Węgrzech, których misje prowadzą do różnych miejsc na całym świecie, aby walczyć o interesy Stanów Zjednoczonych. Pomimo faktu, że Forrester ma być kamieniem węgielnym całej tej operacji (i spędził większość sezonu 1 faktycznie uczestnicząc we wspomnianych misjach), przez cały sezon 2 często wydawał się niczym więcej niż refleksją, dostarczając sprawy swojemu zespołowi ale prawie nigdy nie pomaga w terenie.

Biorąc pod uwagę wyraźną różnicę między zachowaniem Forrestera w sezonie 1 i 2, nie ma wątpliwości, że niektórzy fani zastanawiają się, czy serial zaczyna wycofywać jego postać i czy to oznacza, że ​​aktor Luke Kleintank może wkrótce opuścić „FBI : Międzynarodowy”.

Luke Kleintank niedawno urodził dziecko, co spowodowało zmniejszenie obciążenia pracą w serialu

Na szczęście showrunner „FBI: International”, Derek Haas, rzeczywiście ujawnił, że istnieje o wiele szczęśliwszy powód zniknięcia Luke’a Kleintanka w ostatnim sezonie: aktor po prostu spędza czas ze swoim nowonarodzonym dzieckiem.

„Luke miał dziecko – jest niesamowitym facetem i niesamowitym tatą” — wyjaśnił Haas w wywiadzie dla Give Me My Remote. „I zaplanowaliśmy ten łuk wokół faktu, że [with] noworodkiem, chciałby trochę pobyć tatą. I, oczywiście, jako ojciec i każdy, kto pracuje w tej firmie, potwierdzi, że jesteśmy wielką rodziną; jesteśmy organizacją przyjazną rodzinie”.

Haas następnie wyraził, że ta decyzja nie ma wpływu na przyszłość Kleintanksa w serialu, ponieważ scenarzyści faktycznie stworzyli fabułę jego postaci, aby stworzyć znaczący przyszły łuk narracyjny dotyczący problemów zawodowych Forrestera. Haas pochwalił również możliwość postawienia innych postaci w centrum uwagi ze względu na ograniczoną dostępność Kleintanka. W każdym razie jasne jest, że Luke Kleintank jeszcze nie opuszcza serialu, a jego znikanie w sezonie 2 pochodzi z bardzo rozsądnego miejsca.

Czy ten post był pomocny?