Skip to content
TV

Czy Dwayne „The Rock” Johnson może wrócić do WWE podczas strajku scenarzystów?

17 de lipiec de 2023
l intro 1689539916

Telewizja

Uśmiech Dwayne'a Johnsona

Musiałbyś spędzić większą część ostatnich 25 lat mieszkając pod kamieniem, żeby nie znać Dwayne’a „The Rock” Johnsona. Były gwiazdor pro wrestlingu, który przeszedł do historii jako pierwszy czarny mistrz świata WWE, wykorzystał tę charyzmę i sławę i zaczął grać wkrótce po opuszczeniu ringu. Jego hollywoodzki życiorys obejmuje rolę w przebojowej serii filmów „Szybcy i wściekli”, które na całym świecie zarobiły prawie 7,5 miliarda dolarów. Johnson zagrał także w biograficznym sitcomie „Young Rock” — który opowiedział historię jego pochodzenia w formie retrospekcji z dzieciństwa i lat nastoletnich — a także w kilku spin-offach „Jumanji” i zeszłorocznym filmie DC „Czarny Adam. „

Ale biorąc pod uwagę strajki scenarzystów i aktorów, które hamują harmonogramy produkcji Hollywood w dającej się przewidzieć przyszłości, czy The Rock może wkrótce spodziewać się powrotu do swojego starego zawodu? „WWE Smackdown” może faktycznie zaoferować mu drogę z powrotem do pro wrestlingu i jednocześnie z powrotem do telewizji. Johnson wystąpił ponad 150 razy w „Smackdown”, w tym w pierwszym odcinku w 1999 roku. ćwierkać, Wrestling Observer zacytował CEO WWE Nicka Khana, który powiedział, że uderzenie pisarza nie wpłynie na wydarzenia WWE, w tym Smackdown ani żadne walki na żywo. Jako wykonawcy, zawodowi zapaśnicy są niezależnymi kontrahentami i nie są członkami żadnego związku – w tym SAG-AFTRA – potencjalnie torując drogę The Rock do powrotu na ring.

The Rock handlował kolcami online z gwiazdą WWE, Graysonem Wallerem

Dwayne Johnson nie potwierdził w żaden sposób, czy rozważa powrót na ring. Jednak ostatnio podsycił plotki o powrocie na ring podczas dyskusji na początku roku o możliwym powrocie, by zmierzyć się ze swoim kuzynem, Romanem Reignsem, na WrestleManii 39. Chociaż Johnson nie wrócił na Wrestlemania 39, wysłał tweeta z życzeniem Króluje szczęście w meczu z Codym Rhodesem.

Poza tym, Johnson i australijska gwiazda WWE, Grayson Waller, byli również zaangażowani w niedawną wojnę na słowa za pośrednictwem mediów społecznościowych, która może zapowiadać potencjalną rozgrywkę między nimi. Podczas zeszłotygodniowej audycji „Smackdown” Waller wskazał palcem na dramat rodziny Johnsonów, zanim założył replikę stroju, który The Rock nosił podczas swojego debiutu w Madison Square Garden w 1996 roku.

Waller później wziął do Świergot aby jeszcze bardziej naśmiewać się ze stroju, a nawet dokooptował jedno z charakterystycznych fraz Johnsona, aby dalej kpić z byłego mistrza. „To takie krępujące” – powiedział Waller. „Czy czujesz, co gotuję?” To fuj!”

Johnson odpowiedział A ćwierkać to brzmiało: „Człowieku, masz rację! Ten strój był taki krępujący. A co jeszcze bardziej krępujące – fakt, że wyglądasz i brzmisz, jakbyś wypadł z balonowego węzła jabroniego. Niezła fryzura, ty Outback J*** Off. Ps, mój debiutancki strój był w całości pomysłem @TripleH”.

Dwayne Johnson ma kilka projektów filmowych w puszce

Uśmiech Dwayne'a Johnsona

Odkładając na bok teatralną wymianę zdań z Graysonem Wallerem, wszelkie spekulacje, że Dwayne Johnson ma zamiar zrezygnować z aktorstwa i wrócić do walki na ringu zapaśniczym, to w tym momencie tylko spekulacje. Dzieje się tak zwłaszcza wtedy, gdy weźmie się pod uwagę, jak trwające strajki potencjalnie opóźniają produkcję kolejnych dwóch filmów „Szybkich i wściekłych”.

Projekty, które są już w puszce, są jednak bezpieczne przed bliźniaczymi akcjami pracowniczymi, w tym nadchodzący świąteczny film akcji Johnsona „Red One”. Krążą pogłoski, że będzie to pierwsza część serii akcji o tematyce świątecznej, „Red One” ma ukazać się jeszcze w tym roku, a ponieważ produkcja jest już zakończona, nie należy tego opóźniać. Jednak niektóre z innych projektów Johnsona mogą zostać odepchnięte przez jeden lub oba trwające strajki. Johnson ma również ponownie wcielić się w rolę Maui w remake’u filmu „Moana”, którego premiera jest obecnie zaplanowana na 2025 rok.

Ma także zagrać tytułową rolę w nadchodzącym filmie o superbohaterach „Doc Savage”, co czyni go zajętym człowiekiem, niezależnie od tego, czy ataki WGA i/lub SAG-AFTRA zostaną szybko rozwiązane. I niezależnie od tego, czy Johnson zdecyduje się ponownie walczyć zawodowo, wygląda na to, że ma mnóstwo pracy w Hollywood.

Czy ten post był pomocny?