Skip to content
TV

Człowiek z Florydy: Ile odcinków jest w sezonie 1?

19 de kwiecień de 2023
l intro 1681777227

Streaming Netflixa

Mike siada

Netflix „Człowiek z Florydy” to barwny, zabawny, dynamiczny serial przedstawiający podróż jednego faceta przez rzadko słoneczną, ale zawsze niebezpieczną Florydę po zmroku. Łączy w sobie akcję, twardość, złożone postacie i nikczemne poczucie humoru, zapewniając widzowi doskonałą rozrywkę.

„Człowiek z Florydy” koncentruje się wokół byłego gliniarza i obecnego rozwodnika Mike’a Valentine’a (Edgar Ramírez). Mike jest głęboko zadłużony z powodu swojego nałogu hazardowego i podejmuje pracę, próbując ścigać dziewczynę mafijnego egzekutora, Delly West (Abbey Lee). Zgadza się wrócić do domu na Florydę, aby ją znaleźć w zamian za anulowanie wszystkich jego długów. Wracając do domu, do swojego taty Sonny’ego (Anthony LaPaglia), Mike wkrótce dowiaduje się, że w tej pozornie prostej sprawie przesadził. Wkrótce zostaje osaczony przez rodzinne sekrety, trudny do znalezienia cel i nieoczekiwane uczucia do samej Delly. Czy poszukiwanie skarbów naprawdę może rozwiązać wszystkie jego problemy? A może po prostu stanie się jeszcze większym celem dla jeszcze bardziej niebezpiecznych ludzi?

Okazuje się, że „Człowiek z Florydy” ma siedem odcinków, pełny sezon nieszczęść i możesz teraz przesyłać strumieniowo każdy z nich na Netflix. A oto, czego można się po nich spodziewać.

Wszystkie jedenaście odcinków serialu jest już dostępnych i można je obejrzeć

Każdy odcinek sezonu 1 „Florida Man” trwa godzinę, co oznacza, że ​​​​przejście przez program zajmie ci około siedmiu godzin – to znaczy, jeśli nie zrobisz sobie przerwy na przekąskę. Siedem części nosi tytuły w kolejności: „Najprawdziwsze cholerne miejsce na ziemi”, „Witamy w piekle, Mike”, „Łańcuch”, „Jeszcze jeden dzień”, „Proszę, nie budź się”, „Czy powinniśmy porozmawiać O kukurydzy? i „Koszty utopione”.

To dużo telewizji do skonsumowania w jednym bardzo małym czasie działania, więc tempo oglądania programu nie powinno stanowić problemu. Fani serialu czekają obecnie, aby zobaczyć, czy „Człowiek z Florydy” doczeka się wznowienia drugiego sezonu. Miejmy nadzieję, że pełen przygód pierwszy sezon zapewni im w tej chwili wystarczająco dużo emocji. Ponieważ serial radzi sobie niewiarygodnie dobrze na Netflix, mimo że niektóre mniej niż gwiezdne recenzje pozostawiły go z wynikiem 0% na Rotten Tomatoes, nie zdziw się, jeśli w końcu dowiesz się, jak Mike radzi sobie z życiem w Ameryce żebrać.

Czy ten post był pomocny?