Skip to content
TV

Cokolwiek stało się z Dennisem Haysbertem po zakończeniu Lucyfera?

3 de styczeń de 2023
l intro 1672720844

Dennis Haysbert bierze udział w wydarzeniu

Serial telewizyjny „Lucifer” rozpoczął życie w Fox i chociaż został odwołany po trzech sezonach, zyskał dużą liczbę fanów, na tyle, że Netflix uratował program na dodatkowe trzy sezony (według Los Angeles Times).

Serial skupia się na tytułowym Lucyferze Morningstar, granym przez Toma Ellisa, który postanawia przenieść się z piekła rodem do Los Angeles, zostając konsultantem LAPD, by eliminować przestępców, jednocześnie kontynuując walkę z innymi nadprzyrodzonymi bytami, które się z nim krzyżują. Nadprzyrodzone postacie, które spotykają Lucyfera, to Kain (Tom Welling), Ewa (Inbar Lavi) i anioł Amenadiel (DB Woodside).

Jednak największym występem w serialu była postać Boga, ojca Lucyfera i Amenadiela. Postać pojawiła się po raz pierwszy w finale sezonu 5 w połowie sezonu, przerywając walkę między Lucyferem i Amenadielem. Haysbert odegrał ważną rolę przez resztę sezonu, zdobywając nową rzeszę fanów, z których wielu było ciekawych, w jakich projektach był później po zakończeniu „Lucyfera”.

Haysberta można zobaczyć w thrillerze Hulu i usłyszeć w komedii Disney+

Od zakończenia „Lucyfera” Dennis Haysbert zagrał mieszankę ról aktorskich i głosowych (za pośrednictwem IMDb). Jego kolejny występ miał miejsce w animowanym serialu Netflix „Masters of the Universe: Revelation”, w którym użyczył głosu byłemu królowi i mistrzowi Eternii, Grayskullowi.

Haysbert udzielił głosu innej znanej postaci w filmie Disney + z 2022 roku „Chip 'n Dale: Rescue Rangers”, wcielając się w rolę Zippera. Film, który był mieszanką filmu fabularnego i animacji, skupiał się na klasycznej kreskówkowej grupie Rescue Rangers zajmującej się zniknięciami znanych postaci z kreskówek. Obsada Haysberta była obaleniem oryginalnego wyglądu postaci, w której po prostu brzęczał bez wypowiadania słów.

Jednak Haysbert pojawił się także w dwóch rolach aktorskich w 2022 roku, a jego pierwszy występ miał miejsce w thrillerze Hulu „No Exit”. Na podstawie powieści Taylora Adamsa z 2017 roku Haysbert wciela się w Eda, byłego żołnierza piechoty morskiej z problemem hazardowym, który jest jedną z pięciu osób utkniętych w centrum dla zwiedzających. Inny członek grupy, Darby (Havana Rose Liu), odkrywa porwane dziecko w jednej z furgonetek, co prowadzi do zabawy w kotka i myszkę.

Ostatnia rola Haysberta pojawiła się w filmie akcji „Sniper: Rogue Mission” nakręconym bezpośrednio na wideo. Film jest najnowszą odsłoną serii „Sniper” i jest trzecim występem Haysberta w filmach. „Sniper: Rogue Mission” skupiał się na głównym bohaterze Brandonie Becketcie (Chad Michael Collins), który zbuntował się i współpracował zarówno ze swoimi sojusznikami, jak i byłymi wrogami, aby walczyć z siatką handlującą ludźmi, która obejmuje agentów federalnych.

Czy ten post był pomocny?