Skip to content
TV

Cokolwiek się stało z dzieckiem słońca z teletubisiów?

28 de maj de 2023
l intro 1684946032

Telewizja

Sun Baby uśmiecha się na niebie

Dla tych, którzy dorastali w latach 90., zdanie „Za wzgórzami i daleko, Teletubisie przychodzą się bawić” prawdopodobnie wywołuje emocjonalną reakcję. Tinky-Winky (Simon Shelton), Dipsy (John Simmit), Laa-Laa (Nikky Smedley) i Po (Pui Fan Lee) byli częścią niezliczonych czasów dzieciństwa, a młodzi widzowie oglądają te kolorowe stworzenia oglądające filmy na brzuchu ekranach, zajadaj się Tubby Custard i igraj po wzgórzach, a wszystko to obserwowane jest przez śmiejące się Sun Baby (Jess Smith) na niebie.

Tak jak fani „Teletubisów” w końcu zostawili za sobą młodość, tak samo zrobiła aktorka, która ożywiła Sun Baby. Smith jest teraz w drugiej połowie dwudziestki i żyje tym, co najlepsze z obu światów. Z jednej strony jest po prostu przeciętną kobietą, która lubi podróżować i spędzać czas na plaży oraz która ma stałą pracę. Powiedziała Daily Star: „Pracuję teraz dla firmy ochroniarskiej z siedzibą w Medway, zarządzając administracyjną stroną procesu”.

Jednak z drugiej strony, kiedy ktoś dowiaduje się, że jest oryginalnym Sun Baby (o którym wspomniano nawet w „Abbott Elementary”), zwykle zostaje poproszona o zdjęcie i autograf. Jej sława Sun Baby jest czymś, co obecnie obejmuje, ale przez jakiś czas starała się zachować tę część swojego życia dla siebie.

Jess Smith przez wiele lat nie ujawniała swojego statusu Sun Baby

Dopiero w swoje 19. urodziny Jess Smith zdecydowała się ujawnić w mediach społecznościowych swoją pierwszą pracę: Sun Baby w „Teletubisach”. Powiedziała w poście: „Kiedyś to ukrywałam, ale po wielu zachętach ze strony moich przyjaciół na uniwersytecie nabrałam pewności siebie, by to ujawnić. Jestem słońcem z” Teletubisiów ”. Było sporo ludzi udających „słońce”, ale tylko ja mogłem opowiedzieć ci prawdziwą historię”.

Gdy miała 9 miesięcy, podczas rutynowej wizyty lekarskiej, położna poinformowała rodziców Smitha, że ​​lokalna firma produkcyjna poszukuje uśmiechniętego dziecka i zapytała, czy chcą zgłosić imię swojej córki. Nie trzeba dodawać, że ta niespodziewana okazja w końcu się sprawdziła.

Podczas gdy ponowne uruchomienie Teletubisiów przez Netflix zawiera rotację pięciu nowych Sun Babies, Smith zawsze będzie oryginałem. Dlatego rozumie nostalgię, jaką odczuwają jej koledzy milenijni, kiedy nadal jest częścią świata „Teletubisów”.

Czy ten post był pomocny?