Skip to content
TV

Cokolwiek się stało, aby utrzymać twoje zady po Shark Tank?

25 de kwiecień de 2023
l intro 1681705518

Telewizja

Greer i Bickley uśmiechnięci

Mnóstwo biznesmenów wzięło udział w „Shark Tank”, aby reklamować produkty lub firmy związane z odzieżą damską, takie jak subskrypcyjna usługa bielizny BootayBag lub przystępna cenowo firma odzieżowa Red Dress Boutique. W kwietniu 2014 r. przedsiębiorcy Erin Bickley i Jenny Greer z Macon w stanie Georgia mieli nadzieję, że pójdą w ślady tych firm, kiedy weszli do czołgu w sezonie 5, aby zaprezentować „Hold Your Haunches”.

Bickley i Greer wpadli na pomysł Hold Your Haunches po tym, jak wyczerpująco poszukiwali odzieży wyszczuplającej, która podkreśliłaby ich figury, a konkretnie ich, no cóż, zad. Greer opisuje Hold Your Haunches jako „modne spodnie z w pełni zintegrowaną wkładką Shapewear”. Oferuje wsparcie wyszczuplające i wygładzające dla kobiet w każdym wieku. Jeden z ich partnerów handlowych powiedział, że zakładanie pary to jak zakładanie rajstop i legginsów w tym samym czasie.

Ich pierwsza prośba dotyczyła 75 000 USD w zamian za 20% udziałów w ich firmie. Mark Cuban i Robert Herjavec natychmiast się wycofali, twierdząc, że nie znają się na damskiej odzieży, podczas gdy Kevin O’Leary narzekał, że bielizna modelująca to fałszywa reklama. To pozostawiło Lori Greiner i Barbarę Corcoran, które powiedziały swoim męskim odpowiednikom, że są odrobinę seksistowskie i bardzo krótkowzroczne. Greiner i Corcoran połączyli siły, aby zaoferować 75 000 USD za 40% udziałów oraz linię kredytową w wysokości 100 000 USD.

Bickley i Greer zgodzili się i okazało się, że trzy samce rekinów w większości zadyszały.

Hold Your Haunches cieszyło się legendarnym uderzeniem Shark Tank, a dzisiaj idzie w górę

Po pierwsze, podobnie jak wiele umów zawartych w „Shark Tank”, umowa Erin Bickley i Jenny Greer z Lori Greiner i Barbarą Corcoran uległa zmianie po tym, jak kamery przestały się kręcić. W tym przypadku Bickley i Greer powiedzieli The Macon Telegraph, że faktycznie zdecydowali się na mniejszą inwestycję za mniejszy udział kapitałowy, ale nie określili, ile.

Okazało się, że gotówka nie była tak ważna jak ekspozycja. W styczniu 2015 r. „Shark Tank” przedstawił aktualizację Hold Your Haunches, która została nakręcona około sześć miesięcy po wyemitowaniu ich odcinka. Podczas aktualizacji Bickley i Greer wyjaśnili, że w roku poprzedzającym „Shark Tank” osiągnęli około 165 000 dolarów sprzedaży. W ciągu pierwszych sześciu miesięcy po „Shark Tank” przenieśli spodnie warte 1,5 miliona dolarów. To pozwoliło im przenieść działalność z pokoju zabaw Bickleya do rzeczywistego biura z magazynem. Ich wzrost był kontynuowany w 2015 roku, a firma osiągnęła prawie 2 miliony dolarów sprzedaży.

Do marca 2016 roku Bickley i Greer zdali sobie sprawę, że ponad 90% ich sprzedaży odbywa się online, więc skoncentrowali swoje wysiłki na tym obszarze, odchodząc od sklepów detalicznych. Nadal można je kupić dzisiaj na Amazon. To zdecydowanie historia sukcesu „Shark Tank”.

Czy ten post był pomocny?