Skip to content
TV

Co się stało ze SkinnyShirt po Shark Tank?

24 de sierpień de 2022
l intro 1661359973

Lori Greiner twarz różowy tło

Uczestnicy serialu ABC „Shark Tank” mają za zadanie zaprezentować swój panel Sharks na temat ich unikalnych pomysłów biznesowych, aby ostatecznie przekonać przynajmniej jednego z nich do zainwestowania kapitału w ich przedsięwzięcie. To powiedziawszy, wygrana lub przegrana w „Shark Tank” nie zawsze wiąże się z trwałym sukcesem.

Na przykład w piątym sezonie „Shark Tank” jeden przedsiębiorca wystawił Sharks na HangEase, wieszaku na ubrania z mechanizmem ułatwiającym proces zdejmowania odzieży. Na antenie wynegocjował umowę z Markiem Cuban i Lori Greiner, ale po nagraniu odcinka nigdy nie zamknęli umowy. Nie ma dowodów na istnienie HangEase w Internecie, co sugeruje, że firma nigdy nie znalazła podstawy.

Kiedy właścicielka firmy odzieżowej Julie Kalimian pojawiła się w szóstym sezonie „Shark Tank”, z pewnością miała nadzieję naśladować niektóre z największych sukcesów „Shark Tank” i uniknąć losu firm takich jak HangEase. Założyła Sharks na SkinnyShirt, rozciągliwy T-shirt z formalnym kołnierzykiem przeznaczonym do noszenia pod swetrami, tak aby widoczny był tylko kołnierzyk. W końcu Kalimian odeszła z „Shark Tank” bez zawarcia umowy, po tym, jak wiele rekinów wahało się, czy inwestować w jej biznes, gdy ujawniła spadające wyniki sprzedaży. Niemniej jednak SkinnyShirt przynajmniej przez jakiś czas pozostawał w branży.

SkinnyShirt przetrwał kilka lat po Shark Tank przed zamknięciem

Mnóstwo firm nie zdołało zdobyć umów dotyczących „Shark Tank” tylko po to, aby znaleźć porywające sukcesy pomimo ich ekranowej porażki. Jednak SkinnyShirt nie może zaliczyć się do tych szeregów. Chociaż obecność firmy w Internecie jest stosunkowo niewielka, jej upadek jest rejestrowany na jej oficjalnej stronie na Facebooku.

Pierwsza wzmianka o zamknięciu firmy znajduje się w poście z 21 maja 2018 r., w którym reklamuje 75% zniżki na wyprzedaż. Następnie, 8 czerwca, SkinnyShirt udostępnił post tekstowy: „Witam klientów SkinnyShirt. Bardzo nam przykro z powodu opóźnień w zamówieniach złożonych od 22 maja. niedawno zmarła w swojej rodzinie. A więc nie było jej. Dlatego nie wszystkie rozkazy zostały jeszcze zrealizowane. Jak wynika z tego postu i kilku gniewnych komentarzy pod nim, ostatnie dni firmy prawdopodobnie nie należały do ​​​​najszczęśliwszych.

Co więcej, nie jest jasne, co dokładnie robi Kalimian od czasu zamknięcia SkinnyShirt w 2018 roku. Choć jej profil na LinkedIn sięga lat 90., do dziś wymienia ją jako CEO SkinnyShirt. Jest więc całkiem możliwe, że po zamknięciu SkinnyShirt, Kalimian całkowicie zrezygnował z przedsiębiorczości.

Czy ten post był pomocny?