Skip to content
TV

Co się zdarzyło HangEase po Shark Tank?

24 de sierpień de 2022
l intro 1661311174

Mark Cuban wygląda na zadowolonego

W 2016 roku 9-letni Ryan Landis pojawił się w sezonie 5, odcinku 27 („The Bouqs Company, Angellift, HangEase, Susty Party”) stacji ABC „Shark Tank”, szukając 80 000 dolarów w funduszach na 30% udziałów w HangEase , wynalazek, który stworzył na potrzeby szkolnego projektu, kiedy był w trzeciej klasie. Produkt, jakim jest wieszak z zawiasem pośrodku, który zapada się pod wpływem nacisku, pozwala ściągnąć koszule bez zahaczania ich i łamania wieszaka.

Rekiny kwestionują Landisa o dekadę, w której wieszaki HangEase właśnie siedziały w pudełkach, i komu jest największym sprzedawcą, któremu pierwotnie je sprzedał. Kiedy wspomina o Walmart, wszyscy są oszołomieni, ale chcą wiedzieć, dlaczego – jeśli odniósł sukces – Walmart przestał je sprzedawać. Landis uważa, że ​​nie był dobrze sprzedawany. Kiedy Lori Greiner pyta, czy ma patent, odpowiada, że ​​ma w pełni wydany patent użytkowy, który został przyznany w 2007 roku. Następnie mówi mu, że widziała wieszaki takie jak jego, na co Landis wygląda na zdziwionego. Podczas gdy zarówno Lori, jak i Mark Cuban lubią i widzą zastosowanie dla swojego produktu, Robert Herjavec nie lubi i jest pierwszym, który z niego rezygnuje. Następnie wychodzą Kevin O’Leary — który nazywa produkt nudnym — i Barbara Corcoran.

Cuban i Greiner zgodzili się na umowę Landisa, pod warunkiem, że jego patent jest legalny i obejmuje, oraz że mają ochronę przed konkurencją. Jak więc HangEase radzi sobie w 2022 roku?

HangEase nie udało się zamknąć transakcji

Po zawarciu umowy z Markiem Cuban i Lori Greiner, Ryan Landis wydawał się bardzo podekscytowany, mówiąc: „Czuję się naprawdę niesamowicie. Naprawdę ciężko pracowałem nad tym produktem, jest on częścią mnie od trzeciej klasy i jestem szalenie podekscytowany że mam dziś umowę z Markiem i Lori i że w przyszłości możemy zrobić razem świetne interesy”. Niestety, podobnie jak inne firmy, które pojawiły się w programie, Gazette Review poinformował, że umowa rozpadła się po „Shark Tank”, a witryna HangEase i konta w mediach społecznościowych nie były już aktywne w momencie pisania tego tekstu. Chociaż nie jest jasne, dlaczego umowa z Kubańczykiem i Greinerem nigdy się nie zakończyła, jest to również zaskakujące, biorąc pod uwagę, jak podekscytowany wydawał się Landis, gdy podniósł swój biznes składanych wieszaków z ziemi.

Chociaż wydaje się, że w mediach społecznościowych nie ma śladu HangEase, wydaje się, że Landis zajął się większymi i lepszymi rzeczami. Według stanu na sierpień 2022 r. jego strona LinkedIn informuje, że jest starszym asystentem ds. zakupów w JCPenney, a wcześniej pracował w Neiman Marcus Group jako asystent ds. zakupów i starszy planista towarów.

Czy ten post był pomocny?