Skip to content
TV

Co się stało z ludźmi, którzy utknęli z niepraktycznym Q Jokera podczas jego kary tramwajowej w Universal Studios?

4 de luty de 2023
l intro 1675554554

Brian "Q” Quinn na czerwonym dywanie

„Impractical Jokers” przyciąga uwagę i wywołuje śmiech od prawie 12 lat, ponieważ fani od czasu do czasu oglądają Briana „Q” Quinna, Sal Vulcano, Jamesa „Murr” Murraya i Joe Gatto zabawiają widzów w kosztem ich szacunku do siebie. Jako jeden z najlepszych i najdłużej trwających improwizowanych seriali komediowych w telewizji, serial zachwycił się robieniem psikusów publiczności, od krojenia ich w kolejce po wyzywanie ich na mecze zapaśnicze. Każdy odcinek zawiera nowy zestaw wyzwań dla komików, a każdy odcinek zawiera nową karę dla „przegranego” z tego odcinka. To także dobra zabawa, ponieważ gwiazdy serialu są przyjaciółmi na całe życie.

Jednak jeden epizod — i jego późniejsza kara — pozostają szczególnie niezapomniane w umyśle Q. W sezonie 8, odcinku 12 („The Show Stopper”), Q został zmuszony (no, „zmuszony”) do zaciągnięcia hamulca awaryjnego podczas słynnej przejażdżki tramwajem w Universal Studios. I zrobił to ponownie. I jeszcze raz.

Podczas gdy jazda była bolesna dla Quinna i przyniosła mu nienawiść wielu innych parkowiczów, jak się okazało, nie była zbyt zabawna dla płacących klientów na pokładzie.

Na szczęście goście otrzymali drugą darmową przejażdżkę tramwajem

Brian „Q” Quinn już w przeszłości mówił o swoich trudnościach z kręceniem odcinka 8 sezonu, „The Show Stopper”. Jak można się było spodziewać, pasażerowie tramwaju Universal Studios nie byli zbyt zadowoleni z jego wybryków na pokładzie tramwaju, a nawet zaczęli rzucać w niego groźbami. „Nigdy nie byłem obiektem skoncentrowanej werbalnej nienawiści ze wszystkich stron” – powiedział Celebrity GamerZ w 2021 roku (za pośrednictwem YouTube). „To było złe, człowieku. To było najgorsze, jakie czułem od bardzo, bardzo dawna… To była najgorsza rzecz, jaką zrobiłem w serialu. Nic tego nie przebije”.

Na szczęście dla tych klientów ujawniono w 2019 roku w „The Official Impractical Jokers Podcast”, że wszyscy uwięzieni w tej karze otrzymali drugą bezpłatną wycieczkę tramwajem po koncercie. „Dajemy do zrozumienia widzom, że jeśli sprawiamy ludziom przykrość, to nadrabiamy to po fakcie” — powiedział producent Simmy Kustanowitz. „Chwilowo frustrujemy ich ze względu na trasę koncertową, ale potem zawsze robimy dobrze”. Ponadto, zgodnie z wywiadem Quinna z CelebrityGamerZ, obsada „Jokersów” odbyła wycieczkę VIP po parku rozrywki po koncercie. Ostatecznie cały stres i frustracja były tylko chwilowym niepowodzeniem.

Czy ten post był pomocny?