Skip to content
TV

Co robił Thomas Gibson od czasów przestępczych umysłów?

25 de listopad de 2021
l intro 1637814151

Może nie produkuje już nowych odcinków, ale „Criminal Minds” pozostaje ulubieńcem fanów postępowania kryminalnego. Dramat CBS, który zakończył się 15. sezonem w 2020 roku, przyjął wyjątkowe podejście do gatunku, śledząc życie jednostki analizy behawioralnej (BAU) FBI, która wykorzystuje psychologię, aby spróbować złapać niektórych z najbardziej makabrycznych przestępców na świecie. Spektakl odniósł ogromny sukces, nie tylko ze względu na poruszające serce rozwiązywanie przestępstw i zagadki, ale także ze względu na ukochane postacie.

BAU jest pełne wyjątkowych osobowości, w tym młodego, dziwacznego geniusza dr Spencera Reida (Matthew Gray Gubler), ekscentrycznej byłej hakerki Penelope Garcia (Kirsten Vangsness) i agenta Derek Morgan (Shemar Moore). Jednak, podobnie jak w przypadku większości długich seriali, wielu kluczowych członków obsady pojawiło się i przeszło przez półtora dekady „Criminal Minds”. Być może żadne wyjście z postaci nie było tak szokujące, jak wyjście agenta Aarona Hotchnera (Thomas Gibson), który kierował drużyną, dopóki postać nie została wypisana w sezonie 12.

Odejście Hotchnera nastąpiło po tym, jak pojawiły się doniesienia, że ​​Gibson wdał się w fizyczną kłótnię z pisarzem o różnice twórcze, co doprowadziło CBS do zwolnienia go. Pozostawienie tak głośnego serialu w złych warunkach nie jest tym, czego chce żaden aktor. Ale co robił Thomas Gibson, odkąd opuścił „Criminal Minds” w 2016 roku?

Thomas Gibson nie działał zbyt wiele od czasu opuszczenia Criminal Minds

Chociaż większość widzów najlepiej zna Thomasa Gibsona z filmu Criminal Minds, zbudował on całkiem sporo pracy, zanim dołączył do dramatu kryminalnego w 2005 roku. Jego pierwszą główną rolą była postać dr Daniela Nylanda w dramacie medycznym Chicago Hope z lat 90. w którym wystąpiła także jego przyszła koleżanka z filmu „Criminal Minds”, Mandy Patinkin. W 1997 roku objął stanowisko lidera w sitcomie „Dharma and Greg”, grając prawnika o heteroseksualnych korzeniach, który poślubia wolną duszę instruktorkę jogi (Jenna Elfman).

Następną ważną rolą Gibsona był „Criminal Minds”. Jednak od czasu odejścia z serialu w 2016 roku aktor był nieco cichy. W 2017 roku pojawił się jako głos w telefonie w reżyserskim debiucie partnerki Aishy Tyler „Axis”. Jego następną rolą była w filmie bezpośrednio na DVD „Shadow Wolves” z 2019 roku, w którym grał pułkownika wojskowego mającego obsesję na punkcie agresywnej ochrony granic Ameryki. Następnie będzie pisać, reżyserować i występować w „Biblii pisarza” o pisarzu walczącym o trudności, który przeprowadza się do odległego domku w Teksasie, aby znaleźć inspirację, chociaż sprawy nie są dokładnie takie, na jakie się wydają. Niewiele wiadomo o projekcie, który według IMDb jest obecnie w fazie postprodukcji.

Gibson nie odniósł takiego sukcesu jak w „Criminal Minds”. Wyobrażamy sobie jednak, że aktor będzie nadal znajdował pracę, zabierając ze sobą swoje talenty, gdziekolwiek może się udać.

Czy ten post był pomocny?