Skip to content
TV

Najsłabszy sezon środkowy według fanów przestępczych umysłów

30 de wrzesień de 2021
l intro 1632958924

Większość długotrwałych programów będzie podatna na wzloty i upadki, jeśli chodzi o postrzeganą jakość. „Criminal Minds”, który był publikowany przez ponad 10 sezonów w CBS w swojej oryginalnej iteracji, nie jest wyjątkiem. Chociaż w większości była to prosta procedura policyjna, „Criminal Minds” zaangażowało się w pewne wątki fabularne skoncentrowane na postaciach, które trwały kilka odcinków lub sezonów. Oznaczało to, że naturalnie będą pewne łuki lub decyzje fabularne, których fani serialu albo nienawidzą, albo kochają.

W międzyczasie wybieranie szczególnie złych sezonów dowolnego programu będzie podziałem dla jego fanów. Jednak z 15 sezonami do wyboru, „Criminal Minds” jest prawdopodobnie trudniejsze do zrobienia. Jednak dzięki różnym wspaniałym narzędziom Internetu i mediów społecznościowych wciąż istnieją sposoby na uzyskanie odpowiedzi na takie pytania – nawet w przypadku ukochanych programów, takich jak „Criminal Minds”.

Tak więc, bez zbędnych ceregieli, oto jeden sezon środkowego odcinka serialu, który fani „Criminal Minds” uważają za najsłabszy.

Fani wybrali 9. sezon Criminal Minds jako najsłabszy sezon środkowy

Na subreddicie „Criminal Minds” u/LordCoke-16 opublikował ankietę, w której zapytano użytkowników, jakie były najsłabsze sezony serii, z wyborami obejmującymi sezon 7, sezon 8 i sezon 9. Ten ostatni sezon wygrał ankietę w przeważającej mierze dzięki 121 z 244 wszystkich głosów. Wyścig między sezonami 7 i 8 był nieco bardziej łeb w łeb, a dwa sezony zdobyły odpowiednio 58 głosów i 65 głosów. u / blackzapatos miał jeden z najwyżej ocenianych komentarzy w wątku Reddit ankiety, pisząc: „Myślę, że sezon 4 to najlepszy sezon, ale najgorszy z nich, zdecydowanie 9.”.

Co ciekawe, więcej niż jeden użytkownik stwierdził, że sezon 6 był w rzeczywistości najsłabszym z serialu. Na przykład u/mccabebabe przyznał, że „właściwie to 6”, podczas gdy u/MandaPandaLee głosował na 9, ale zgodził się z kolegą Redditorem, pisząc: „Myślę, że 3 jest prawdopodobnie moim ulubionym, a 6 moim najmniej ulubionym. Wybrałem 9 z te trzy jednak.”

Rzeczywiście, podczas gdy fani mieli mnóstwo miłości do wcześniejszych sezonów „Criminal Minds”, konsensus wydawał się być taki, że – wśród przedstawionych opcji – sezon 9 był zdecydowanie najsłabszym ze środkowych sezonów CBS.

Co sprawia, że ​​Criminal Minds sezon 9 jest tak kontrowersyjny?

Było kilka części 9 sezonu „Criminal Minds”, które mogły potencjalnie przyczynić się do tego, że fani mieli tak niską zbiorową opinię na jego temat. Na przykład post na Reddicie autorstwa u/SpeakingStraightReal zapytał fanów, jakie odcinki serialu zwykle pomijają, a u/ashley_didonato nie miał miłych słów na temat dwuczęściowej premiery 9. sezonu. „Muszę powiedzieć, że dwuczęściowa premiera 9 sezonu była prawdopodobnie najgorszą fabułą UnSub, jaką kiedykolwiek widziałem” – zaopiniował użytkownik. „Nie widziałem każdego odcinka serialu, ale ta bliźniacza fabuła była po prostu nie do zniesienia. Absolutnie nie obejrzałbym tych odcinków z jakiegokolwiek powodu”.

W ostatnim odcinku 9 sezonu „Criminal Minds” odszedł Alex Blake (Jeanne Tripplehorn). Chociaż jej odejście nastąpiło na prośbę Tripplehorna (za pośrednictwem TV Guide), nadal był to niezwykle trudny moment, z którym fani serialu mogli się pogodzić. W szczególności u/tvgirlgirl zapytało użytkowników Reddita, co sądzą o postaci, a konsensus wydawał się ogólnie dość pozytywny. Jej nagłe odejście mogło zatem z łatwością dodać fanów tak słabo oglądających sezon 9.

Po raz kolejny warto zauważyć, że ankieta uwzględniła tylko trzy sezony 15-sezonowego programu telewizyjnego, co w żadnym wypadku nie oznacza definitywnego potępienia sezonu 9. To powiedziawszy, wydaje się, że fani „Criminal Minds” gorzej o nim niż co najmniej w dwóch poprzedzających go sezonach.

Czy ten post był pomocny?