Skip to content
TV

Co Bree Harrison z Gorączki złota zrobiłaby w czasie przestoju podczas kręcenia

2 de styczeń de 2023
l intro 1672676433

Bree Harrison prowadząca ciężarówkę

Podczas gdy wiele programów przedstawiających ekstremalne zawody dotyczy branż silnie zdominowanych przez mężczyzn, w ekipach wydobywających złoto w „Gorączce złota” występuje kilka kobiet. Jedną z kobiet, które zyskały pewną sławę dzięki serialowi, była Bree Harrison, członkini ekipy Parker Schnabel, która stała się bardzo popularna wśród fanów podczas swoich występów w sezonach 9 i 10.

Harrison z pewnością doskonale zdaje sobie sprawę, że pracuje w branży zdominowanej przez mężczyzn. W poście na Instagramie z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet w 2020 roku Harrison zamieściła swoje zdjęcie z ekipą produkcyjną „Gold Rush”, chwaląc ich za wsparcie podczas kręcenia serialu. „Dużo miłości dla wszystkich ciężko pracujących kobiet i specjalne okrzyki dla kobiet, które zabijają to w handlu!” napisał Harrison. „Kto jeszcze pracuje z jakimiś twardzielami w branży zdominowanej przez mężczyzn?”

W rozmowie na subreddicie r/goldrush, u/MulberryEvening2925 mówili o tym, że nie chcą widzieć szefowej kobiety ze względu na różnorodność, a Harrison się zgodził. „To jest trudne w sygnalizowaniu kultury cnót. Teraz, gdyby zatrudnili prawowitego szefa kopalni, którym jest kobieta, ludzie założyliby, że to dla różnorodności. Nie jestem pewien, jak mogliby zapobiec wysłaniu wiadomości pomimo.” Jednak później powiedziała, że ​​dla młodych widzów ważne byłoby zobaczenie szefowej kopalni, i powiedziała: „Ja też nie chciałabym być definiowana przez bycie kobietą”. Tak więc, biorąc pod uwagę jej popularność w serialu, to naturalne, że widzowie zaczęli się zastanawiać, co Harrison robi w czasie przestoju podczas filmowania. Cóż, Harrison powiedział fanom i nie jest to takie zaskakujące.

Bree Harrison lubi spędzać weekendy z ekipą filmową

W wątku AMA 2020 na subreddicie r/goldrush, Bree Harrison została zapytana przez u/hoogie52, co robiła w czasie przestoju podczas kręcenia serialu, a odpowiedź nie była zaskakująca, biorąc pod uwagę wizerunek chłopczycy Harrisona w serialu. „Chodzę na piesze wędrówki, pływam na desce z wiosłem, pracuję przy ciężarówce, przeżywam przygody z moimi psami. Ekipa filmowa zawsze ma coś fajnego na obozie w weekendy”. Biorąc pod uwagę posty Harrisona o tym, jak bardzo wspierali ją członkowie ekipy filmowej, trudno się dziwić, że weekendy spędza z ekipą filmową. Może nawet dać jej szansę na interakcję z większą liczbą kobiet niż widuje się w ciągu dnia pracy.

Harrison nie była w serialu od sezonu 10 i najwyraźniej nie tęskni za tym. W wątku Reddit omawiającym odcinek sezonu 12 „Crank it to 11”, wielu komentatorów poczyniło lekceważące uwagi na temat nowej dziewczyny Ricka Nessa, a Harrison miał dość ich komentarzy. „Te komentarze sprawiają, że jestem naprawdę wdzięczny, że nie jestem już w telewizji” – skomentował Harrison. „Sposób, w jaki omawiane są kobiety w serialu, z każdym rokiem jest coraz gorszy”. Tak więc fani, którzy mają nadzieję, że Harrison pojawi się ponownie w przyszłym odcinku „Gold Rush”, prawdopodobnie nie mają szczęścia i mają kilku bardziej niegrzecznych fanów, którym mogą za to podziękować.

Czy ten post był pomocny?