Skip to content
TV

Były współpracownik Bob’s Burgers, Jay Johnston, boryka się z problemami prawnymi w związku z domniemanymi działaniami podczas zamieszek 6 stycznia

9 de czerwiec de 2023
l intro 1686169777

Telewizja

Jay Johnston pozuje na czerwonym dywanie z palcem na brodzie

Bycie aktorem często wiąże się z kilkoma korzyściami, chociaż bycie uznanym za takiego może być zarówno dobrodziejstwem, jak i negatywem, w zależności od sytuacji, w której się zostanie zauważonym. popularny program, został zauważony w 2021 roku, biorąc udział w historycznych zamieszkach 6 stycznia, w których jego udział po raz pierwszy doniósł Daily Beast pod koniec tego roku.

Wygląda jednak na to, że aktor został w końcu aresztowany za swoje czyny, w wyniku których faktycznie wszedł do jednego z budynków Kongresu, jak donosi NBC News. Johnston jest obecnie oskarżony o utrudnianie pracy funkcjonariuszy podczas zamieszek, a także za liczne wykroczenia, takie jak nieuprawnione wejście do budynku rządowego i zakłócanie porządku publicznego, co ujawniono w dokumentach sądowych dotyczących sprawy.

Dokumenty te posuwają się tak daleko, że ujawniają wiadomość tekstową od Johnstona, która potwierdziła jego zaangażowanie, która brzmiała: „Wiadomości przedstawiły to jako atak. W rzeczywistości tak nie było. Myślałem, że to się zmieniło. To był bałagan. Dostałem maczugę i gaz łzawiący i uznałem to za całkiem niesmaczne”.

Johnston nie był w Bob’s Burgers od maja 2021 r

Chociaż wieści o aresztowaniu Jaya Johnstona są przełomowe, jego obecność w „Bob’s Burgers” została już wycięta po pierwotnym potwierdzeniu, że Johnston uczestniczył w zamieszkach 6 stycznia. Sprawdzając IMDb, można zobaczyć, że Johnston pojawił się w 43 odcinkach „Bob’s Burgers” w latach 2011–2021, a jego ostatni występ odnotowano 2 maja 2021 r. W odcinku „Bridge Over Troubled Rudy”. Dla tych, którzy nie śledzą polityki, jest to powód, dla którego Jimmy Pesto był nieobecny w serialu, a Bob (głos użyczył żonglujący show H. Jon Benjamin) był bez swojego zwykłego dręczyciela.

Co zaskakujące, samo FBI jako pierwsze zainteresowało się zidentyfikowaniem Johnstona w związku z jego rolą w zamieszkach 6 stycznia, tweetowanie dwa zdjęcia aktora z dnia 4 marca 2021 r. i prośba o wszelką pomoc. Oznacza to, że reakcja „Bob’s Burgers” na domniemane niezgodne z prawem działania aktora nie zajęła dużo czasu, gdy w końcu wyszły one na jaw.

Ponadto Decider poinformował, że kilku byłych współpracowników Johnstona, takich jak Cassandra Church i Tim Heidecker, napisało na Twitterze, że osobą, której szuka FBI, był rzeczywiście Johnston. Niezależnie od wyników sprawy Johnstona, jedno jest pewne, a mianowicie, że postać Jimmy’ego Pesto seniora albo będzie nadal nieobecna, albo zostanie przekształcona w pewnym momencie w przyszłości.

Czy ten post był pomocny?