Skip to content

„SNL” lekceważy głosowanie Donalda Trumpa w sprawie wezwania do sądu podczas przesłuchania komisji 6 stycznia w zmęczonym Cold Open

16 de październik de 2022
snl cold open 1

„6 styczniaten był jednym z najbardziej dramatycznych i znaczących momentów w historii naszego narodu” – ogłosił przedstawiciel Bennie Thompson (D-MS) przedstawiony dziś wieczorem na Sobotnia noc na żywo ponownie przez Kenana Thompsona. „Więc, aby walczyć, zebraliśmy zespół monotonnych nerdów, aby zrobić Power Point” – dodał długoletni członek obsady jako kolega. SNLers zagrali reprezentantkę Adama Schiffa (D-CA) i wkrótce odchodzącą reprezentantkę Liz Cheney (R-WY), z tą ostatnią w postaci Heidi Gardner.

Tak, z podwójnym obowiązkiem Megan Thee Stallion jako gospodarza i gościa muzycznego, trzeci odcinek 48 SNLten sezon rozpoczął się 6 styczniaten Jednomyślne głosowanie Komisji Specjalnej z 13 października za wezwaniem do sądu Donalda Trumpa. Oczywiście, nawet biorąc pod uwagę szerokie spektrum opinii na temat skuteczności wielokrotnych przesłuchań panelu Kongresu, które odbyły się w ciągu ostatnich kilku miesięcy w czasie największej oglądalności i w inny sposób, w celu przedstawienia sprawy i zaostrzenia nałogu prawnego wobec byłego gospodarza SNL, Trumpa, SNL nie mógł się oprzeć podcinaniu własnej karykatury obietnicą „małej uczty, jak utrzymywał Thompson, grany przez innego Thompsona.

„Aww, daj spokój, czy nie mogę teraz zjeść jednej babeczki”, jęknął kongresman GOP Illinois Adam Kinzinger, powołany tu do życia przez Andrew Dismukesa. Żart Gardnera o „wielkiej energii Dicka Cheneya”, w którym córka byłego wiceprezesa jest echem niedawnego komentarza kandydata na gubernatora Republiki Arizony, Kari Lake’a na temat Trumpa, był obiecujący dla skeczu. Niestety, nie każda oznaka nadziei jest odpowiedzią na modlitwę, jeśli wiesz, co mam na myśli?

Krążąc wokół wybuchowego filmu z tego strasznego dnia na początku 2021 r., który został zaprezentowany 6 stycznia zeszłego tygodnia w tym tygodniuten Przesłuchanie w komisji do połowy kadencji w przyszłym miesiącu, dźgnięcie „Door Dash” w chwili obecnej przywódca większości senator Chuck Schumer (Sarah Sherman) z Nowego Jorku i najlepsza przewodnicząca Izby Reprezentantów Kalifornii Nancy Pelosi (Chloe Fineman) chybiły celu, próbując nawlec komediową igłę. Faktem jest, że prace Komisji Specjalnej mające na celu zbadanie brutalnego powstania MAGA z zeszłego roku i dosłownie ocalenie amerykańskiej demokracji stały się w ostatnich tygodniach jeszcze bardziej istotne, że wyrywanie się z niedociągnięć w jego wykonaniu jest po prostu zbyt wcześnie – jak widać powyżej .

„Wiesz, głosy nie mają znaczenia”, wściekał się Trump (James Austin Johnson), siedząc w łazience Białego Domu. „Zawsze mówiłem, że głosy w ogóle się nie liczą” SNL”– kontynuował Trump, rzucając imię Rocky’ego Apollo Creed, jakby postać była prawdziwą osobą i kumplem, Obamacare i jego własnym wiceprezesem Mikem „jeszcze martwym” Pence’em. „Bo czym właściwie jest głosowanie? To tylko kawałek papieru, który składasz.

Tydzień po oszałamiającym życiu osobistym Hershela Walkera i kandydaturze na miejsce w Senacie Georgii, w ramach ostatniego otwartego otwarcia SNL, i dzień po tym, jak fałszywa odznaka pokazała dziwaczną, prawdziwą debatę kandydata z urzędującym senatorem Raphaelem Warnockiem, sprawiła, że ​​satyra była prawie DOA, SNL dzisiejsza noc wydawała się zagubiona w bieżących wydarzeniach, którą tradycyjnie wkłada pod nóż w zimnym otworze.

„Próbowaliśmy, to był fajny kraj póki trwało”, ubolewał przedstawiciel Kenana Thompsona z niewielkim humorem na temat „pustego gestu” głosowania w wezwaniu sądowym. Głos, który Trump w rzeczywistości i dalej SNL nie ma zamiaru spełnić, gdy zbliża się do oferty POTUS w 2024 roku.

Pomijając politykę DC, Megan Thee Stallion po raz trzeci pojawiła się późnym wieczorem w serialu NBC, ale zadebiutowała jako prowadząca. Wszystko to sprawia, że ​​Megan Thee Stallion znajduje się teraz w nieco elitarnym klubie liczącym ponad 40 wykonawców, którzy pełnili zarówno role frontmana, jak i gościnnie w muzyce. SNL jednocześnie. Z tej rzadkiej grupy prawie czterdziestu osób z ostatnich prawie pięciu dekad JLo, Justin Timberlake, Drake, Miley Cyrus, Britney Spears, Garth Brooks i Paul Simon przynajmniej dwa razy służyli jako gospodarze i goście muzyczni, z „Panią . Robinson” autor tekstów zajmujący pierwsze miejsce jako czterokrotny uczestnik. Oto trochę matematyki: Simon był gościem muzycznym na SNL osiem razy, w tym jako otwieracz w pierwszym odcinku serialu po 11 września, i nakręcił sześć scen w ciągu dziesięcioleci, z których jeden został wcześniej nagrany.

Dziś wieczorem ogłoszono, że Jack Harrow przejmie podwójny koncert gospodarza i gościa muzycznego 29 października. SNL.

Czy ten post był pomocny?