Skip to content
TV

Bridget Moynahan z Błękitnokrwistych ma ogromne szczęście, że może nakręcić serial w Nowym Jorku

23 de styczeń de 2023
l intro 1674004674

Erin Reagan nie może się doczekać

Bridget Moynahan czuje się dobrze jako jedyna kobieta wśród wielu mężczyzn, a jej praca nad Błękitnokrwistymi nie jest inna, ponieważ Moynahan gra Erin Reagan, jedyną kobietę w jej licznej rodzinie pracowników organów ścigania. Ojciec Erin, Frank Reagan (Tom Selleck), jest komisarzem nowojorskiej policji, tak jak jego ojciec, Henry (Len Cariou), był przed nim. Jej brat Danny (Donnie Wahlberg) jest brutalnym detektywem NYPD, a jej brat Jamie (Will Estes) ostatecznie zostaje sierżantem NYPD. Erin jest również w organach ścigania jako zastępca prokuratora okręgowego.

Moynahan często była jedyną kobietą w zdominowanych przez mężczyzn obsadach (jak w przypadku wielu hollywoodzkich filmów) w filmach takich jak „John Wick”, „Bitwa o Los Angeles”, „Rekrut” i „Ja, robot” (według IMDb ). I jest to coś, z czym doskonale się czuje. „Dorastając w irlandzkiej katolickiej rodzinie ze wszystkimi braćmi i wszystkimi kuzynami, przez całe życie byłam otoczona przez mężczyzn” – powiedziała Glamour, jako jedno podobieństwo między nią a jej postacią z „Błękitnokrwistych”.

Ale Moynahan czuje się szczęściarzem, że miała też kilka projektów skoncentrowanych na kobietach, takich jak „Seks w wielkim mieście” i jego spin-off „I właśnie tak…”, komedia romantyczna „Serendipity” z udziałem Johna Cusacka oraz jej film z 2000 roku , „Kojot Brzydki”. Teraz, po pięćdziesiątce, mama syna i piłkarza Toma Brady’ego, Moynahan jest bardzo wdzięczna, że ​​ma stałą, pewną pracę w długoletniej policji proceduralnej. Pochodząca z Nowego Jorku jest też wdzięczna, że ​​może pracować głównie w swoim rodzinnym mieście.

Bridget Moynahan uwielbia przebywać z rodziną w Nowym Jorku

Bridget Moynahan jest jedną z nielicznych hollywoodzkich kobiet, które mają stałą, długoterminową pracę, taką jak „Błękitnokrwiści”. Rodzaj bezpieczeństwa, jaki można znaleźć w roli takiej jak Erin Reagan, Olivia Benson (Mariska Hargitay) w „Prawo i porządek: SVU” lub Meredith Gray (Ellen Pompeo) w „Grey’s Anatomy”, nie zdarza się często w branży rozrywkowej . Moynahan jest wdzięczna za pracę nad serialem, zwłaszcza że pozwala jej to być w mieście, które kocha.

„Nie chciałam zgubić się w Los Angeles”, powiedziała Glamour, przyznając, że w Hollywood dzieje się dużo pracy rozrywkowej. „Miałem Nowy Jork i znałem Nowy Jork. Miałem ten komfort”. Celowo nie pojechała do Los Angeles, dopóki nie dostała pracy: „Coyote Ugly”. Ale na szczęście w tym samym czasie dostała obsadę w nowojorskim „Seksie w wielkim mieście”. A teraz jest wdzięczna, że ​​ma „Błękitnokrwistych”, nawet jeśli Moynahan prawie to odrzucił. „Daje to nam wszystkim swobodę życia z naszymi rodzinami” – powiedział Moynahan. „Dzięki temu programowi na szczęście mogłem wychować syna w Nowym Jorku. To zwycięstwo”.

Rodzina to oczywiście ogromny temat w serialu i to jeden z powodów, dla których rodzinne posiłki w „Błękitnokrwistych” są tak popularne. „Myślę, że samo bycie otoczonym przez bliskich jest czymś, na co ludzie reagują w telewizji i być może, wiesz, chcieliby mieć w swoim życiu trochę więcej” – powiedziała Daily Blast Live. „Wydaje się, że wszyscy naprawdę się z tym utożsamiają”.

Czy ten post był pomocny?