Skip to content
TV

Bridgerton w pierwszym sezonie 2 przedstawił nową miłość Anthony’ego Bridgertona, a ja tu jestem po to

26 de wrzesień de 2021
7ff6c0b48e488a281eb5bfb372f71bbebb29ede0

Minął już prawie rok Bridgerton zaszczycił naszą obecność i szturmem zdobył Netflix, pozostając na liście 10 najlepszych przez ponad 10 tygodni. Gorący, zmodernizowany kawałek Shondalanda zaspokoił potrzebę dobrego serialu romantycznego dla dorosłych dla wielu podczas pandemii, a fani niecierpliwie wyczekiwali drugiego sezonu. Cóż, Netflix właśnie rzucił okiem na nadchodzący drugi sezon, który wprowadza nowe zainteresowanie miłością Anthony’ego Bridgertona , jedna z wielu nowych postaci w sezonie 2, i jestem więcej niż na pokładzie.

W tym momencie większość fanów wie, że sezon 2 Bridgerton zrobi duży krok wstecz od głównej historii miłosnej pierwszego sezonu między Księciem Hastings i Daphne Bridgerton. Zamiast tego, inny członek rodziny Bridgertonów obejmie prowadzenie. Życie miłosne Anthony’ego Bridgertona zostało poruszone w pierwszym sezonie więcej niż jeden raz, ale nowy zwiastun Netflix (świeżo po fanowskim wydarzeniu Tudum) rzuca nową kobietę na pierwszy plan, a w krótkiej scenie Bridgerton zostaje zastąpiony przez nowy dodatek do serii. Możesz sprawdzić zwiastun poniżej:

W zwiastunie widzimy Anthony’ego Bridgertona wychodzącego z imprezy, aby udać się do kobiety, która kończy się konfrontacją z nim na temat tego, co powiedział podczas wydarzenia. Z rozmowy jasno wynika, że ​​nie miała usłyszeć, co powiedział Bridgerton, co najwyraźniej odnosiło się do tego, czego wymagał od żony. Niezależnie od tego, najwyraźniej nie była to coś, z czego aprobowała, dlatego zaczęła go zbesztać w perfekcyjny sposób.

Fani powieści z serii Netflix z pewnością rozpoznają nową postać jako Kate Sharma. Z samego tylko dokuczliwego klipu fani najwyraźniej mogą oczekiwać, że w centrum wydarzeń znajdzie się romans typu „wróg dla kochanków”. Bridgerton Sezon 2.

Jeśli komentarze do zwiastuna wystarczą, aby kontynuować, fani uwielbiają tę dynamikę i już hardkorowo wysyłają te dwie postacie. Jeden z najlepszych komentatorów wydaje się uważać, że Kate Sharma jest typem dziewczyny, której Anthony Bridgerton potrzebuje, aby utrzymać go na ziemi i „od czasu do czasu go uciszyć”. Fan opisuje Sharmę jako osobę z urokiem i charakterem – i muszę się zgodzić.

Kate Sharmę gra aktorka Simone Ashley, którą możesz kojarzyć z innego oryginalnego serialu Netflix. Ashley gra Olivię w Edukacja seksualna, a także wystąpiła w brytyjskim dramacie Kościół oraz Detektyw Pokemon Pikachu.

Chociaż sezon 1 z Bridgerton wydany w grudniu ubiegłego roku, teraz wiemy, że sezon 2 nadejdzie dopiero po nowym roku. Mamy nadzieję, że nie minie zbyt długo, zanim dostaniemy nasz kolejny zwiastun, ponieważ fani będą potrzebować więcej Kate Sharmy w swoim życiu. Musimy tylko poczekać i zobaczyć, jak otwarci jest Anthony Bridgerton na uroczą główną damę.

Czy ten post był pomocny?