Skip to content
TV

Błękitnokrwiści: nawet mama Vanessy Ray mogła zobaczyć jej chemię z Willem Estesem

14 de kwiecień de 2023
l intro 1681424552

Telewizja

Rozmowa Jamiego i Eddiego

Od czasu swojej premiery w telewizji CBS w 2010 roku, w policyjnym dramacie proceduralnym/rodzinnym „Błękitnokrwiści” rozegrało się wiele relacji między postaciami. Było wiele rozwijających się romantycznych partnerstw, które fani są szczęśliwi, że nigdy się nie wydarzyły, takich jak Frank (Tom Selleck) i Abigail (Abigail Hawk), ale także długi rozwój zalotów Jamiego (Will Estes) i Eddiego (Vanessa Ray) i ostatecznego małżeństwa.

W wywiadzie dla The Nerds of Color z 2022 roku nawet matka Raya mówiła o trwałej więzi jej córki z jej współgwiazdą. Powiedziała: „Moja mama przyszła wcześnie, dali jej słuchawki i inne rzeczy, a ona powiedziała:” Czy zdajesz sobie sprawę, że nigdy nie przestajecie rozmawiać? poza tym, żadnych innych aktorów. Wszystkim innym zajmuje to minutę; siedzą”, cały czas rozmawialiśmy”. Ray dodał, że ona i jej współgwiazda nigdy nie mieli przerw w rozmowach, w których musieliby znaleźć coś do omówienia. Nawet w swoich nieporozumieniach aktorzy zawsze znajdowali sposób na porozumienie w każdym temacie lub kwestii.

W przypadku przyjaźni, którą mama Raya szybko nawiązała, aktorzy rozmawiali również o trudnościach związanych z odgrywaniem romantycznych partnerów przy jednoczesnym utrzymywaniu przyjaźni w rzeczywistości.

Ray i Estes zmagali się z pewną niezręcznością dzięki wzajemnej pasji Jamiego i Eddiego

W „Błękitnokrwistych” partnerstwo między Jamiem i Eddiem ujmująco ewoluowało, odkąd Vanessa Ray dołączyła do serialu w sezonie 4. Ale dynamiczny związek duetu przenosi się również poza ekran, a ci dwaj aktorzy stali się trwałymi powiernikami, mimo że musieli odgrywać swoje role. małżonek w telewizji.

Vanessa Ray powiedziała również The Nerds of Color, że spojrzenie wstecz na początek jej porozumienia z Estes pozwoliło jej zrozumieć jego znaczenie. „To ktoś, kto zna mnie w przestrzeni, z którą nawet moi najlepsi przyjaciele nie pracowali ze mną długo , 12-godzinny dzień pracy i tak dalej” – wyjaśniła. Aktor zakończył swoją myśl, podziwiając ich profesjonalną i osobistą współpracę, która trwa od ośmiu lat. Ale nie zawsze było łatwo oddzielić więź, którą jej matka obserwowała między kolegami, w przeciwieństwie do wzajemnej pasji Jamiego i Eddiego.

Zapytani przez CBS „Watch” w 2019 roku, jak to jest być przyjaciółmi, ale wciąż móc autentycznie całować się w roli, obaj aktorzy ujawnili, że drugi pocałunek między ich rolami był znacznie dziwniejszy niż pierwszy. Następnie Estes dodał: „Ponieważ w tym momencie zostaliśmy przyjaciółmi. Spędziliśmy razem wiele godzin. Jesteśmy małżeństwem bez romansu”. Jest to fakt, który widzowie bez wątpienia zauważyli tak wcześnie, jak matka Vanessy Ray, kiedy zauważyła chemię swojej córki ze swoim partnerem.

Czy ten post był pomocny?