Skip to content
TV

Dlaczego Marlyne Barrett docenia „Slow Burn” Maggie i Vanessy na Chicago Med

11 de październik de 2022
l intro 1665368066

Marlyne Barrett uśmiechnięta

Program NBC „Chicago Med” okazał się równie udany jak sam serial telewizyjny, jak jego dwaj poprzednicy z serii „One Chicago”, statek-matka skoncentrowana na straży pożarnej „Chicago Fire” i procedura policyjna ” Policja Chicago”

Stworzony przez twórcę „Prawa i porządku”, Dicka Wolfa i Matta Olmsteada, długo trwający serial medyczny śledzi życie lekarzy, pielęgniarek i innych pracowników oddziału ratunkowego Gaffney Chicago Medical Center już od siedmiu lat, z ósmym sezonem , obecnie emitowane. W tym czasie jedno, co wielokrotnie stało się jasne, to to, że nieco inaczej niż w przypadku większości programów medycznych, skupiających się głównie na lekarzach i diagnostach, równowaga narracyjna między lekarzami i pielęgniarkami sprawia, że ​​”Chicago Med” jest wyjątkowy. pokazać, że tak jest. A jeśli chodzi o pielęgniarki, Gaffney nie byłby niczym bez pielęgniarki z oddziału ratunkowego Maggie Lockwood.

Stała od pierwszego sezonu Maggie jest po cichu jedną z najważniejszych kotwic serialu – niezawodną, ​​wygadaną weteranką, która prowadzi dział pielęgniarski jak ciasny statek. Chociaż ścisłe zaangażowanie Maggie w swoją pracę oznacza, że ​​nieczęsto widujemy ją poza szpitalem, jej życie osobiste zaczęło być bardziej skoncentrowane od sezonu 6, po tym, jak córka, którą oddała do adopcji na początku jej życia, Vanessa Taylor (Asjha Cooper) dołączyła do Gaffney jako rezydentka pierwszego roku. Ostatnio Marlyne Barrett, która gra Maggie, mówiła o swoim docenieniu dla złożonej dynamiki obu postaci.

Marlyne Barrett ma nadzieję, że fabuła nie rozwiąże się łatwo

Kiedy Maggie Lockwood oddała swoje dziecko do adopcji w wieku 16 lat, pod każdym względem był to rozsądny sposób radzenia sobie z nieplanowaną ciążą nastolatek. Ale z biegiem lat sprawy się… komplikowały. A potem, kiedy dr Vanessa Taylor wkracza na scenę i ponownie wkracza w życie swojej biologicznej matki dwie dekady później, sprawy się kompensują. jeszcze skomplikowany. Obaj bohaterowie mają jeden z najbogatszych związków w „Chicago Med”, od trzymania się nawzajem w bezpiecznej odległości do coraz większego uwikłania się we wzajemne życie. Podczas wirtualnego wywiadu przy okrągłym stole w ramach One Chicago Day w kwietniu 2022 roku gwiazda „Chicago Med” Marlyne Barrett omówiła charakter tego związku, zauważając, że docenia jego „wolne spalanie”.

„Myślę, że jak idziemy i oglądamy Andy’ego i Diane [„Chicago Med” showrunners Andrew Schneider and Diane Frolov] po prostu spraw, aby kwiat zakwitł … od czasu do czasu uderzasz w ciernie. Wiesz, na przykład, to boli” – powiedziała aktorka. Fakt, że Maggie i Vanessa są złapane w trakcie procesu wzajemnego poznawania się, z całym tym wiązaniem i wyznaczaniem granic, jest dokładnie tym, co się z tym wiąże. najbardziej spodobała się Barrettowi w sprawie fabuły. „Mam nadzieję, że to nie rozwiąże się tak łatwo, ponieważ mówisz o 20-letniej rozłące” – powiedziała aktorka. i cały konflikt, który wynika z wzajemnego poznania się.”

Barrett uważa, że ​​to napięta sytuacja dla Maggie

Vanessa Taylor rozmawia z Maggie Lockwood

Zapytana o to, jak to jest rozwijać związek między Maggie i Vanessą i czego możemy się spodziewać po ich rozwoju, Marlyne Barrett powiedziała: „Kiedy to zostało wprowadzone, pomysł, że Maggie oddała córkę do adopcji w tak młody wiek, moje pierwsze pytanie brzmiało: „Jakie były okoliczności?”

Dla Barretta fakt, że Maggie zaszła w ciążę nastolatka w połowie liceum, był nieco zaskakujący – ale z tych samych powodów osobowość Vanessy nie była. „Wiedziałem, że ona… [Maggie] był w liceum; była bardzo uzdolnioną i utalentowaną uczennicą, a teraz jest w ciąży” – powiedziała aktorka. „A kiedy Vanessa rzeczywiście pojawiła się osobiście i miała dla siebie takie akademickie błogosławieństwo, nie byłam zdziwiona, że ​​genetycznie to przeszło. na.”

To nieuchronnie doprowadziłoby do napiętej sytuacji dla Maggie, ponieważ „byłoby to zaskoczeniem [her] zobaczyć, że dokonała właściwego wyboru”, oddając Vanessę, kiedy nie była gotowa sama wychować córkę, z jej długo tłumionym uczuciem żalu zderzającym się z rzeczywistością niezwykle udanego życia Vanessy. Oczywiście jest to dynamika, którą Barrett docenia za sposób, w jaki ona i Asjha Cooper mogą prężyć mięśnie aktorskie jako partnerzy na ekranie. „Asjha Cooper jest po prostu utalentowaną aktorką, a kiedy możemy wspólnie zbadać sytuację, zawsze jestem zafascynowany tym, co wnosi do stołu. – powiedział Barrett.

Czy ten post był pomocny?