Skip to content
TV

Avatar: Mae Whitman z The Last Airbender o braku głosu Katara z filmów przyszłości

22 de maj de 2023
l intro 1684540130

Telewizja

Katar się uśmiecha

„Avatar: The Last Airbender” Nickelodeon to jeden z najsłynniejszych programów animowanych, jakie kiedykolwiek trafiły na mały ekran i nie bez powodu. Animacja wygląda świetnie, fabuła jest intrygująca, a postacie są łatwe do zainwestowania. Nic więc dziwnego, że w nadchodzących latach powstaną kolejne projekty związane z „Avatarem”. Co najważniejsze, Avatar Studios planuje wypuścić szereg animowanych funkcji skupionych na głównej ekipie „Avatara” – produkcje, które nie będą obejmować aktorki głosowej Mae Whitman z powrotem w jej kultowej roli Katary, magika wody.

Podczas rozmowy z Awards Radar, Whitman podzieliła się swoimi odczuciami związanymi z przekazaniem Katary nowemu aktorowi głosowemu w kontynuacji filmu „Avatar”. Sądząc po tym, nie ma złamanego serca, by opuścić ulubioną postać fanów. Naprawdę chce zobaczyć, co przyniesie przyszłość Katarze. „Jestem podekscytowany, że zobaczymy jej nową wersję. Nową wersję tego, kim jest. I że pojawią się aktorzy, którzy szczerze pasują do tej roli. Cieszę się, że mogę przekazać pochodnię dalej” powiedziała, zauważając, że jest więcej niż szczęśliwa, że ​​może być częścią rozwoju postaci Katary.

Chociaż rozczarowujące jest to, że Whitman nie będzie mogła ponownie zagrać Katary w filmach „Avatar”, można śmiało powiedzieć, że radzi sobie dobrze, jeśli chodzi o pracę głosową.

Whitman dobrze sobie radzi z dala od uniwersum Avatara

W przypadku niektórych aktorów ich kariery nieco się ochładzają po tym, jak dostają tę jedną wielką rolę, która umieszcza ich na mapie Hollywood. Jedno spojrzenie na jej filmografię staje się oczywiste, że Mae Whitman nie jest takim talentem. Ponieważ „Avatar: The Last Airbender” cofnął się w przeszłość, utrzymuje stałe obciążenie pracą głosową. Tylko w latach 20. XXI wieku nadal pojawiała się w „Young Justice”, „Robot Chicken” i „Family Guy”, oprócz wypróbowywania nowych tytułów, takich jak „Doug Unplugs” i „The Owl House”.

W miarę upływu dekady Whitman ma również dobrze wykorzystać swój talent do podkładania głosu w jednej z najbardziej oczekiwanych produkcji Netflixa. Streamer ogłosił, że trwają prace nad serialem anime opartym na powieściach graficznych „Scott Pilgrim”, a większość obsady aktorskiej adaptacji z 2010 roku – „Scott Pilgrim vs. the World” w reżyserii Edgara Wrighta – ma powrócić. ich role. Whitman jest częścią tej ekipy, która powraca do uniwersum „Scott Pilgrim” jako Roxanne „Roxy” Richter.

Mae Whitman zawsze będzie częścią dziedzictwa Katary i „Avatar: The Last Airbender”, nawet jeśli nie weźmie udziału w nadchodzących filmach. Najwyraźniej nadal jest jednym z najważniejszych nazwisk w grze głosowej i ma się rozumieć, że będzie nią przez wiele lat.

Czy ten post był pomocny?