Skip to content
TV

Zwiastun 3 sezonu Mandalorian ma fanów Gwiezdnych wojen, którzy przygotowują się na kolejne zamówienie 66 Flashback

17 de styczeń de 2023
l intro 1673936493

Mando patrzy przed siebie

Era „Gwiezdnych wojen” Disneya mogła mieć swoje wzloty i upadki, zwłaszcza jeśli chodzi o filmy, ale prawdopodobnie największe atuty tej ery tkwiły w królestwie telewizji. Nie ma na to lepszego przykładu niż przebojowy oryginalny serial Disney+ „The Mandalorian”.

Po raz pierwszy wyemitowany w 2019 roku, „The Mandalorian” rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach z „Powrotu Jedi” i skupia się na samotnym łowcy nagród (Pedro Pascal), który musi przebić się przez różne siły, aby chronić małego Grogu i ponownie się zjednoczyć niemowlę ze swoim rodzajem. Jego pierwsze dwa sezony były uwielbiane zarówno przez fanów, jak i krytyków „Gwiezdnych wojen” (za pośrednictwem Rotten Tomatoes), a wielu docenia ekscytującą akcję serialu i intrygującą tajemnicę, która nie boi się skłonić widzów do zadawania pytań.

A teraz fani pękają w szwach od zupełnie nowych pytań, ponieważ w końcu pojawił się pierwszy zwiastun nadchodzącego trzeciego sezonu „The Mandalorian”. Wraz z aspektami serialu, które fani znają i uwielbiają powracać, wygląda na to, że mogą być w zanadrzu pewne niespodzianki, które mogą wskazywać na mroczniejszy obrót wydarzeń — i być może kilka niespodziewanych występów.

Czy Darth Vader mógłby się pojawić?

Nowy zwiastun trzeciego sezonu „The Mandalorian” ma fanów gotowych na kolejną przygodę w odległej galaktyce. Ale wśród wielu zwiastunów pełnych szybkiej akcji, dziwnych stworzeń i kolorowych lokacji fani uważają, że jeden mały szczegół może doprowadzić do wielkiego odkrycia.

W jednym ujęciu grupa Jedi przygotowuje swoje miecze świetlne, podczas gdy coś przebija się przez drzwi. Dla wielu może to oznaczać tylko jedno. Użytkownik Twittera @RaFe_Pt mówi: „Pokazują nam, co stało się z Grogu podczas ROZKAZU 66…” Tajny protokół, według którego Imperium Galaktyczne zwróciło się przeciwko Jedi, był decydującym momentem w całej serii „Gwiezdnych wojen” i wydaje się, że „Mandalorian” może pokazać nam nową perspektywę tego strasznego wydarzenia.

Inni uważają, że moment pokazany w zwiastunie może być po prostu pojawieniem się jednego z największych złoczyńców kina. Na Twitterze, @Feazy_G woła: „TO MUSI BYĆ ANAKIN W RETROSPEKCJI GROGU, PRAWDA? PRAWDA???” podczas @conzzy18 spokojniej stwierdza: „To Vader przechodzi przez te drzwi”.

Fani prawdopodobnie nie byliby zbyt zaskoczeni, gdyby zobaczyli retrospekcję z udziałem osławionego Lorda Sithów, biorąc pod uwagę, w jaki sposób w sezonie 2 udało się wynegocjować odstarzałego Luke’a Skywalkera (Mark Hamill), aby uzyskać niespodziewany wygląd. Odmłodzony Anakin Skywalker (Hayden Christensen) pojawił się także w retrospekcjach z serii „Obi-Wan Kenobi”. W szczególności w jednej retrospekcji upadły Jedi prowadził atak na świątynię swoich byłych towarzyszy na Coruscant, tę samą świątynię, w której dorastał Grogu. Chociaż pojawienie się Anakina może nie być tak wielką niespodzianką jak powrót Luke’a Skywalkera, to jednak byłoby to niesamowite odkrycie, które mogłoby wynieść już uznaną serię na nowy poziom.

Czy ten post był pomocny?