Skip to content

Zwiastun 2. sezonu Star Wars: Visions przedstawia bitwy Jedi i wyścigi kapsuł w ruchu poklatkowym

10 de kwiecień de 2023
l intro 1681133005

Streaming Disney+

Gwiezdne wojny: Wizje

Tegoroczne obchody Star Wars Celebration w Londynie sprawiły fanom wiele niespodzianek, w tym ogłoszenie o „Dawn of the Jedi” i innych filmach z serii „Gwiezdne wojny”. Na małym ekranie pokazano również zwiastun długo oczekiwanej serii Disney+ „Ahsoka”, sygnalizujący pojawienie się Thrawna w świecie aktorskim. Nie zapomniano jednak również o fanach animowanych projektów osadzonych w odległej galaktyce.

Premiera 2. sezonu „Star Wars: Visions” odbędzie się 4 maja na platformie Disney+, a właśnie udostępniono zwiastun mający na celu wzbudzenie szumu wokół serii antologii. Według „Gwiezdnych wojen” Świergot konto, nowy sezon będzie zawierał dziewięć zupełnie nowych filmów krótkometrażowych, z których wszystkie są reżyserowane przez różne domy animacji z całego świata.

Co więcej, zwiastun 2. sezonu „Star Wars: Visions” oferuje różnorodne style animacji, od CGI, przez anime, po animację poklatkową — i z pewnością wzbudzi podekscytowanie fanów nowymi odcinkami.

Star Wars: Visions Season 2 oferuje szeroką gamę szortów

Drugi tom „Star Wars: Visions” obiecuje uwolnienie szerokiej gamy krótkich filmów osadzonych w odległej galaktyce. Sezon 1 był mocno skoncentrowany na japońskiej animacji, ale następna część będzie miała bardziej globalny charakter, co zobaczycie w zwiastunie. Niektóre filmy krótkometrażowe zagłębiają się w ciemniejszą stronę uniwersum „Gwiezdnych wojen”, ale wydaje się, że jest też niezła mieszanka humorystycznych historii i niektórych wysokooktanowych wyścigów poklatkowych, które uzupełniają poważną taryfę.

Niektórzy artyści stojący za krótkimi filmami byli obecni na tegorocznym Star Wars Celebration, co zostało udokumentowane przez IGN. Omawiając odcinek „Sith”, Rodrigo Blaas ze studia El Guiri wyjaśnił, że ich historia koncentruje się wokół młodej dziewczyny, która używa Mocy do tworzenia dzieł sztuki. W innym miejscu Paul Young z Cartoon Saloon stworzył opowieść o duchach na sezon 2, podczas gdy Aardman – brytyjskie studio stojące za „Chicken Run” i „Shaun the Sheep” – nakręciło odcinek o parowaniu matka-córka, które jest charakterystyczne dla innych znanych rodziców i dzieci historie w tym wszechświecie.

Drugi sezon „Star Wars: Visions” wygląda jak kolejna interesująca mieszanka krótkich filmów, a fani będą mogli to sprawdzić już 4 maja.

Czy ten post był pomocny?